On the tour with...0.3

27. december 2009 at 21:10 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Chvilku sme si s klukama povidali. Sou strašně příjemný a je s nima sranda. ještě ke všemu upřímně, na to, že sou věkem přece jen dál od nás sou.. ehm, celkem dost hezký.
"S kym vlastně tu tour jedete?"zeptala sem se Nicka.
"No, možná je budete znát.. Cinema Bizarre..." usmál se. Okamžitě sem se podivala na Miko. Vim že je má ráda.. vim že se mi strašně líbí jejich bubeník, ale vlastně sem ho viděla jen na fotkách...
"Děláš si srandu?" zeptala se Miko naprosto vážně...
"Ne, měl bych?" usmál se.
"Asi.. si skočim na zachod.." zasmála se Miko a vyrazila.
"Dobrej nápad.." kejvnul Minie a zved se... U stolu sem nakonec zůstala jen já a Nick. Seb šel zaplatit, protože vymysleli, že pudeme někam ven.. Zadívala sem se na Nicka, po chvíli zved oči.
"Copak?".. usmál se.. Nenapadlo mě, co mu na to rychle odpovědět..
"Jen přemejšlim a máš hezký oči, tak sem se zamyslela ned tím makeupem.." pousměju se.
"Díky.." usmál se a v tu chvíli se objevili kluci a hned za nima šla Miko. Když se vrátil Seb, vyrazili sme ven. Byla celkem zima a my byly samozdřejmě jenom v mikynách, prootže sme nepočítaly s tim, že půjdem domů v devět. Miko byla ohlášená, že bude spát u mě, takže nebyl problém, že příjdeme dýl, než se řeklo. Jen ta zima... eh.
Začínala bejt tma a tak když sme šli s Miko vzadu za nima a smály sme se tem blbostem co dělaly a objevil se vedle mě Minie, tak se se krutě lekla.
"Necheš pučit bundu? Řek bych že ti je zima a já mám stejně ještě mikinu podtím..." usmál se. Je strašně rotomilej, neodvážila sem se typovat kolik mu vlastně je.
"Jo, dík..." kejvla sem. Když sem se podivala na Miko šla vedle Nicka a zrovna se za náma ohlížela. Možná se mi to zdálo, ale koukala tak, divně...
Vzala sem si bundu od Minieho a poděkovala mu. Když k nám přiběh Fabz s mobilem v ruce, že o sobě mám něco říct, že z toho budou dělat video o tour tak sme se oba začli smát. Sice pořád moc nechápu čemu, ale byl takovej rozzářenej, že to nešlo.
Nakonec sem mu teda něco řekla. Byl nadšenej, že sme jim tam něco nakecaly obě. Asi ho to hodně baví. Seb ho začal napodobovat a zase sme s všichni div neváleli smíchy. Nakonec jsme zakotvili na detským hřišti do doby, než Miko oznámila, že bysme měly jít domů. Vůbec se mi nechtělo, ale měla pravdu a tak sem přikejvla...

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement