On the tour with...0.7

28. december 2009 at 21:57 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Co koukáš na mě?" pozdvyhla sem obočí. Vždycky mám bejt já ta zlá. "Asi by to nebyl nejlepší nápad." obzvlášť když sou kluci v hotelu. A zvát k sobě domů čtyry týpky.. kdyby se matka náhodou vrátila domů, asi by se divila.
"Proč?" nahodil Mini ten jeho nevinnej pohled.
"Ste v hotelu.. a navíc by se tam nikdo nevypsal..."
"No to sice sme ale nějak se tam zmáknem, když máme jeden pokoj pro dva..." protestoval Seb.
"Jo, třeba můžeš jít ty ke mě a Miko.. třeba k Nickovi..." pousmál se minie a začal si hrát s mým přívěškem na řetízku. Vzala sem mu ho z ruky, stejně to byl jen způsob jak zkoumat můj výstřih. Zdá se mi, že se to začíná trochu vymykat jen z práce na něco jinýho...
"Mě to příjde blbý." zakončila sem rozhovor. Ale ne moc na dlouho.
"Notak, dyťde jen o to se trochu potnat a pobavit se, dokud nejsme utahaný z koncertů..." přidal se fabz. Měl strašně upřímnej pohled a možná to mě zlomilo.
"No tak fajn. Ale skočíme si ke mě pro věci.." souhlasila sem. Miko naštěstí měla většinu potřebnejch věcí u mě, protože u mě měla bejt na výkend, takže nebyl problém.
"Jo, to by šlo" kejvla Miko a sebrala kabelku ze země. Vydaly sme se teda k nám. Obě sme dohromady zapnily jednu sportovní tašku vším možným. Malování, oblečení, hygiena, blabla... dokonce sem vzala i flašku medový slivovice od nás z ledničky...:D
Venku tašku přebral Fabz, prej aby sme se s tim netahaly, kdo ví co za zbytečnosti v tom máme, taková urážka...:D
"Au, Sebe, doprdele!" ozvval se Minie zezadu. Obě dvě sme uplně nadskočily, ale otočily sme se. Seb se smál a Mini se tvářil ublíženě.
"Trápí mě.." nahodil na Seba vražednej pohled. Ten se jen zasmál. Sice nevim co se tam dělo, ale bylo mi to jedn, chtěla sem se ho zastat, ale Miko byl rychlejší.
"nechte se bejt, jo..." prohlásila a počkala ža jí dojdou. S Febzem sme pokračovali v cestě. Dorazili jsme jako první. Nick se tam s nima taky zasek a my nechtěli čekat. Zůstali sme u něj a Minieho v pokoji. Maj to tam hezký, v hlavní místnosti minibar, pohodlnej gauč, hezkou televizi a tři dveře... do dvou pokojů a poupelny. A ještě čtvrtý, ty, ve kterejch se pozdějc objevil zbytek lidí...

pokračování píše Miko...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement