On the tour with...0.9

29. december 2009 at 8:54 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Ani nevim jak se to stalo, ale byla sem s Minim u něj v pokoji, na takovým malým gauči a zrovna sme si nepovídali. Když sem si uvědomila, kde a s kym sam tak sem se radikálně odtáhla.
"Nic víc nečekej, máme spolu vydržet tři měsíce na tour..." koukala sem se mu do očí aby věděl že to myslim vážně. Upřímně, určitě sme se tam neobjevili kvůli mě. Tohle by mě v životě nenapadlo, ne zatáhnout sem jeho.
"Však já nic nečekám.. alespoň prozatim..." prohlásil a znova si mě za tričko přitáh blíž. Věděla sem, že sem nemáme chodit. Naštěstí to zachránil Fabz.
"Minie, už jí neotravuj, jako by nestačilo žes jí od nás odved." řekl, i když původně přišel nejspíš kvůli něčemu uplně jinýmu.
"No jo, co chceš?.." odsekl mu na to.
"No, asi to co sem řek... jo a že Seb už de, tak kdyby ses uráčil Miu vrátit a ty bys taky moh dorazit." sedl si naschvál k nám a čekal dokud se nezvedne. Mini nakonec obrátil oči vsloup a šel se s nim teda rozloučit.
"Díky..." pousmála sem se a šla sem taky, aby se neřeklo, že na něj kašlu. Rozloučili sme se teda, dopili zybtek v tý flašce a já začínala bejt příšerně unavená. A to bylo jen po půlnoci.
"Du do sprchy a spát, víc už nevydržim.. Tak kdyby náhodou, tak dobrou..." rozloučila sem se s Nickem a Miko. Nakonec stejně musela spát u něj, ale nemyslim si, že by jí to nějak extra vadilo.
Já se odebrala do tý sprchy. jen co sem vylezla zapadla sem do Miniho postele a usla. Ani sem si nevšimla když se vrátil a spala sem jak zabitá až do rána.

Ráno mě probudila nějaká rána. když sem se podivala vedle sebe, Minie tam nebyl. V tu chvíli mi došlo, že ta rána byl asi on. nejspíš sem ho vytlačila z postele, to je tak, když k někomu spim zády..:D
"Si v pořádku? Promiň... Já vůbec nezaregystrovala že tu si, máš se mi ozvat.." pomohla sem mu nahoru. Dokonce se ani netvářil že by mi něco vyčítal...

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement