On the tour with...1.1

29. december 2009 at 11:59 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Víš co Nicku, vůbec na to nemysli. Zkus se chovat prostě normálně.. ona stejně podle mě nikoho nechce, a nebo se toho bojí. Buď si to ještě rozmyslí nebo se ty budeš trápit..."pohladila sem ho po ještě nenagelovanejch vlasech. Vděčně se na mě podival.
"Asi to tak bude lepší, když jedete na tu tour. Ale.. mám jí rád." řekl potichu.
"Jo, já vim, ale ona to asi neocení. " A když už to řiká někdo jako je on, tak si nejspíš bude pravda. Bylo mi ho celkem líto, ale zas sem věděla, že by jim to asi neklapalo. Nickovi mohlo bejt tak třiadvacet a co si budem povidat, Miko jako čerstvá osmnáctka by mu asi za chvíli trochu nestačila. I když je to jen úvaha.
"Jo, asi máš pravdu, nechám to bejt..." kejvnul a odešel. Když sme jí chtla znova zavolat zjistila sem, že má vypnutej mobil. No, to je to nejlepší pro komunikaci. Vrátila sem se k Miniemu do pokoje.
"Nejspíš si pudu domů zabalit věci..." oznámila sem a sebrala ze země kabelku.
"Pudu s tebou, jestli můžu.." Pokrčila sem rameny a počkala až si vezme nějakou mikynu.
"Jdu si domů zabalit, uvidíme se zejtra.." mávla sem Fabzovi. Byl ještě takovej rozespalej, takže nestihl ani zareagovat. Domů sem dorazila v pořádku. Před vchodem sem Minimu dala pusu na tvář, abych se vyhla něčemu jinýmu a zapadla dovnitř.
Jen co sem si zbalila, což trvalo cca tři hodiny, a to to prosím byl jen kufr a sportovní taška, vzala sem mobil a napsala Miko zprávu. Nemohla mít vypnutej mobil navždy.
,,Řekla sem Nickovi, aby se o tebe už nesnažil, pochopil to. Má tě rád, ale uznal, že teď se to nehodí.,, odeslala sem na její číslo. Po pár minutách byla přece jen příjmutá. Odpověď jsem nečekala, ale přece jen přišla. Prozatim sem jí nechtěla číst.
Šla sem si umejt vlasy a udělat něco k jídlu. nakonec jsem přišla ještě na další věci, co bych si s sebou měla vzít. A konečně jsem se dostala k té SMSce. Už nebyl jedna, ale dvě.
Ta druhá byla od Seba ohledně zítřka. Psal, že máme bejt zejtra u nás před barákem. V jednu odpoledne.

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Are you Blowsight fan?

yes
no

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement