On the tour with...1.5

29. december 2009 at 21:24 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Fabz šel pro pivo, tak mě rovnou vzal na prohlídku tourbusu. Když jsme přišli do přední části k řidiči, tak sem nechápala, proč sou tam, když o kus dál je gauč..:D
"náhodou nechcete jít na gauč dozadu?" zasmála sem se. Ne že by ty sedačky tam nebyly pohodlný, ale přece jen. Navíc, Shin s Romeem už tam dávno byli.
"To nezná špatně, já nevim proč nás Yu tah sem.." zasmál se Kiro a vyrazil.
"Já? Proč dycky všechno házíš na mě?.." ohradil se Yu. Začla sem se jim smát, protože to nešlo vydržet. Nejdřív odešli kluci z CB, potom Seb s Nickem. Mini dál seděl jak přišitej. Nectěla sem ho otravovat, tak sem se s pivem v ruce vydala za ostatníma.
Sedla sem si na zem k Nickovi a Miko. Divila sem se, že ty dva seděli vedle sebe. Přišlo mi, že se sobě navzájem vyhýbaj, ale nechápala sem proč. Vždyť přece jen už nejsme děcka, aby pro nás pusa znamenala svět.
Najednou sem nad sebou zaslechla rozhovor...
"Pro se mi vyhejbáš?"
"Myslel sem, že to tak chceš."
"Ne, nechci, chci, aby sme se normálně bavili..."
"Dobře, to chcem stejnou věc..."
Jen sem se usmála. Konečně alespoň to, se vyřešilo. Už by mělo bejt všechno OK.. jen... tady chybí Mini. Asi bych pro něj měla skočit... nakonec sem se sebrala a šla pro něj. Podala sem mu plechovku s pivem.
"Nechceš jít za náma?" přisedla sem si k němu.
"No, za chvíli nejspíš příjdu... jen, jen sem tady přemejšlel." pousmál se.
"Dobře.." kejvla sem a vrátila se zpátky. Po chvíli vážně dorazil. Jak sem se tak koukala na Strifyho a Kira, tak sem prostě nemohla přestat přemejšlet ned jednou věcí...
"Hele, kluci.. neurazíte se, když se vás zeptám na.. vaši orientaci, že ne?" nahodila sem nevinnej úsměv. Nechtěla sem bejt hnusná a tak sem se zeptala všeobecně.
"Hetero... stejně jako Romeo." usmál se Yu.
"Bi, stejně jako zbytek.." zasmál se Strify.
"Ty?" podival se na mě Shin. Poprvý za tu dobu, co sem ho měla na očích se zatvářil jiak, než jako andílek. A slušelo mu to pořád stejně.
"Já sem od všeho trochu.." zasmála sem se.
"To sem celkem zapadneš.." řekl Kiro s úsměvem a dál koukal do notebooku.
"To bych docela ráda.." odsouhlasila sem. Takže bisexuální, hmm.. tim se to celkem vyřešilo, neměla sem aní pravdu, ani sem se nepletla. jen si Shina nedokážu představit s klukem. Ale to zřejmě už bude tim osobním pohledem..:)

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement