On the tour with...1.6

30. december 2009 at 7:36 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko

Dojdu si pro notebook a zase si sednu zpátky k Nickovi..Je dobře že už to je tak trochu..''vyřešený'' a aspoň se my dva zatim bavíme..zase si mě přidalo milion lidí já je..asi..
'' Sebe..'' kouknu na něj..rozeslal všem moje icq a Kiro se culí..přijde mi další na autorizaci, počítam že to byl Kiro :D..
'' Takže kdo všechno jste si mě přidal? '' Kiro se přihlásí jako první a pak i ten zbytek..Mia mě přidanou dávno má ..
'' tebe..'' ukážu na Seba..'' mít myslim moc ráda nebudu :D..'' začnu odepisovat někomu kdo sedí přímo na proti mě..a taky má na kolenou notebook..Kiro..:D..sedíme naproti a kecáme spolu přes ajsko..úžasný..:D..
On..on se zeptal jestli nemůžu jít na webku..zbláznil se :D..to mě nevidí nebo co?..
'' Hej jako..ty mě nevidíš nebo co?..'' zasměju se když kouknu na Kira..odepíše..né on nemůže normálně mluvit on musí psát :D..všichni okolo se smějou..ouu..normální ..
'' Hej to jako s váma takhle pokaždý konverzuje?..'' zasměju se..
'' Ne jen s holkama který se mu..'' ozve se Strify ale Kiro mu zacpe pusu..to si dokážu domyslet..
'' to sem se toho dozvěděla..'' ušklíbnu se a jdu mu dál odepisovat..'' jen si pro něco dojdu'' uculim se notebook položim na zem a zaběhnu si pro mp3..když jí najdu tak se vrátim zpátky..Kiro se culí jak sluníčko Mia si s nim dopisuje a ostatní jí koukaj přes rameno..přidam se..
'' co si píšete?..'' usměju se a když něco zahlídnu tak se jenom ušklíbnu..'' mohli by jste přestat probírat mě..'' kouknu na Kira..'' probírejte třeba Kira nebo..někoho prostě ale né mě..'' zasměju se a převezmu si od Mii notebook..začnu znuděně brouzdat po netu od Kira už je pokoj..bohužel..s notebookem si odejdu sednout..na co tam bejt s nima..Zajímalo by mě jestli někdo přijde nebo ne..ne..určitě ne..kdo by za mnou chodil..vypnu mp3 a sluchátka si zapojim do notebooku..pustim si na youtube písničky od Blowsight..jsou dobrý..
nakonec je stejnak vypnu a jdu na ajsko zpátky..hned mi napsal Kiro..
- proč si odešla? -
- to máš jedno..- napíšu a radši se odpojim..po chvíli za mnou přijde..ouuu..to mi tak scházelo..

Pokračování píše Mia.. :)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement