On the tour with...1.9

30. december 2009 at 18:45 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia

"S váma se nedá hrát flaška.." zasmál se Kiro a položil tu masku. Bylo to vážně šílený. Já, Mini a Nick už sme tam byli jen ve spodním prádle(já dokonce měla ještě kalhoty, ale tušila sem, že to nebude na dlouho..:D) a Shin s Fabzem byli zatim jen bez trička.
"hele, lidi, co kdyby sme si dali pauzu..." navrhla sem. Nechtělo se mi před nima sedět nahá a určitě by to tak skončilo. Navíc sem potřebovala mluvit s Miko.
"Jo, sem pro.." zasmál se Mini a okamžitě se začal oblíkat.
"zrovna v nejlepším, to je hrozný..." poznamenal Seb. nšjak sme to nevnímala, šla sem za ní.
"Spíš?" zeptala sem se potichu.
"Ne." odeskla mi a otočila se na druhej bok.
"Promiň za ten včerejšek. Musíš mě pochopit. nevěděla sem co si mám myslet, když Nick a pak kiro... Promiň." Zvedla sem se a chtěla odejít.
"A co ty a Mini?" Když sem se otočila, zjistila sem že si sedla a upřeně na mě koukala.
"Nic.. Jeden den, kdy sme v sobě měli dohromady asi jednu flašku, sme se líbali u něj v pokoji. Nic víc není a nevěřim že by něco víc mohlo bejt." Teď mi to přišlo zase nefér vůči mě. Ale to asi jen pro to, že sem se nějakýmu extra velkýmu kontaktu mezi mnou a jím snažila vyhnout. Když mi na to nic neřekla, zase sem se otočila a šla. Kluci se mezitm rozutekli. Zůstal tam jen Shin, Mini a Romeo. A jen Shin, zdálo se, neměl co dělat. Tak sem si k němu přisedla.
"Dík že si mě zachránila před tou flaškou.." usmál se.
"Není za co, já bych na tom byla asi hůř než ty.." zasmála sem se. Najednou se objevil Sebs a sedl si před nás, jak kdyby něco chtěl.
"Co je?"
"Nic, du pomlouvat s váma..." zasmál se. Hodila sem na nej polšťářek z gauče.
"My? Takoví milí a pomlouvat?" zakroutila sem hlavou a taky sem to schytala polštářem. Tam spdnul na Miniho, takže ho znova hodil po Sebovi.
"Ty na mě polštář házet nesmíš.." zasmál se Seb a sed si na Miniho.
"Jak malý děti, snad to není nakažlivý.." zasmála sem se a Shin přikivoval. Nakonec ho Mini shodil na mě, což nebylo zrovna bezbolestný, s tím ostnatým páskem, ale přežila sem. Najednou se starali, jestli já sem OK... Sice sem měla otisk na břiše od tech osnů, ale nic mi nebylo. Co bych to ale přiznávala, žejo. Když už se chtěj kluci starat.
"Já ti pomůžu dozadu, chceš?.." nabíd se Mini. Vypadalo, že se vážně bál o to, co mi je,ale nějak moc mě to nebralo. Shin vstal s podepřel mě.
"Myslim, že to zvládnu..." usmál se a šel se mnou dozadu. "Fakt seš v pořádku?..." ujišťoval se.
"Jo, dobrý, vlastně mi nic není, jen mě bolí ta kůže..." sedla sem si na psotel.
"Ukaž, já se podivám.." řek a klekl si na zem. Nechápavě sem se na něj podivala. "Věř mi..." usmál se na mě. Asi věděl co mě napadlo. Tak sem si teda vyhrnula tričko. Když se toho dotknul tak to zabolelo. Snažila sem se to nedávat najevo...
"Máš to odřený, bude to dobrý.." řekl, ale ještě jednou se toho dotkl. Tentokrát sem se zapoměla ohlídat a trohu sem sykla bolestí. najednou se otevřely dveře... Miko?

pokračování přše Miko...:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

Comments

1 Radek Radek | Email | Web | 23. july 2012 at 17:29 | React

Dobrej blog

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement