On the tour with...2.1

31. december 2009 at 11:46 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Ježiši... promiň Shine, to bylo trochu přehnaný.." stáhnu si tričko a začnu se mu omlouvat.
"V pohodě, nic se neděje.." vstal a přised si ke mě. Možná bylo dobře že se tam ukázala, kdo ví. Jedno se jí ale musí nechat, až na Kira vystihla můj vkus dobře.
"My.. my sme se trochu pohádaly a nevim co jí to napadlo, že si tohle myslí.." nevim, proč sem měla potřebu se mu omlouvat, každopádně sem musela. Asi kvůli tomu, jak se tvářil. Už žádnej úsměv ani nic podobnýho. Věděla sem že si o mě teď myslí něco hnusnýho.
"Nemusíš se mi omlouvat, vždyť já sám vim, co se tady dělo..." No, horší bylo to, že já sem si tim nebyla moc jistá. "Přinesu ti něco studenýho na to břicho, aby to nebolelo..." podival se mi do očí. Já sem v tu chvíli uplně zkameněla a byla sem schopná jenom kejvnout.
Chvilku po tom, co odešel sem se vydala zpátky za ostatníma. Nechtěla sem tam sedět sama s ním. I když vlastně chtěla, ale prostě to nešlo. Narazila sem na něj v půlce cesty. Nahodila jsem nevinnej úsměv a on mi podal studenou plechovku s pivem.
"Nic lepšího sem vážně nenašel.." pousmál se a odešel za zbytkem kapely. Já se rohodla najít Miko. Hledala sem a hledala až sem jí našla.. s Kirem, samozdřejmě. nechtěla sem bejt hnusná, tak sem mlčela o tom, co vidim, když to bylo celkem těžký, nevytáhnout to.
"Nezdá se ti žes to trochu přehnala?" řekla sem ještě celkem potichu, protože sem nechtěla vzbudit Kira. Ale vážně sem nešeptala.
"Já?" konečně se podivala místo notebooku na mě.
"Jo, ty." odsekla sem.
"Vždyť je to pravda, mě vyčítáš že si tady s někym něco začínám a sama se chováš.. tak jak se chováš."
"Jak se chovám? To by mě fakt zajímalo.. zase mě máš za kurvu co?" nevydržela sem a zvýšila sem na ní hlas.
"To sem neřekla." sklopila pohled.
"Ale chtěla si! Tak pro tvojí informaci s nikym nic nemám a Kira ti brát fakt nechci." otočila sem se k odchodu, ale ještě sem si vzpoměla na Shina. "A i když to tak možná nevypadalo, Shin mi jen ponáhal, což ty už nějakou dobu vážně neděláš." dořekla sem a šla zpátky. Vážně sem nečekala, že bysme se tady mohly tak pohádat. V tourbusu se jí asi těžko vyhnu, ale jinak to bude asi lepší dělat timhle způsobem.
Možná se mě víc dotklo, že do toho zatáhla Shina a mlela o Strifym. Možná mě jen tak na chvilku napadlo, že by mohla mít pravdu. Ale věděla sem, že to by se enstalo, kdybych nechtěla. A já nechtěla. Chtěla sme jen poznat nový lidi a užít si to. Ale to zatim moc nevycházelo.
Sedla sem si na gauč k Sebovi. Ten mi dal ruku okolo ramen, určitě poznal, že mi není není nejlíp, nebo to udělal jen pro to, aby se mi omluvil za to, co se stalo. Ale co, to mě moc netrápilo. Spíš to, co to způsobilo. Ale s tím sem vážně v tuhle chvíli už nic dělat nechtěla. Jestli to chce ona řešit, tak ať řeší. mrzelo mě, že Shin slyšel to, co slyšel.

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement