On the tour with...2.3

31. december 2009 at 15:42 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Podívala sem se na Seba. Před chvilkou sem se probudila a on taky vypadal jako že teď neví čí je. Nejspíš obzvlášť pro to, co slyšel. kdybych nevěděla o co de, taky bych jen nechápavě koukala.
"To nic, jen sem zjistila že sem strašná kurva.." ušklíbla sem se a narovna se. Nejspíš sem usla u něj, taky mě z toho bolelo za krkem. Rozdělala sem to pivo, co přines Shin. celou dobu leželo vedle mě, takže už by stejně chladící funkci neplnilo.
"Váážně?".. pozdvyh obočí Seb a zasmál se. Když sem na něj hodila vražednej pohled tak trochu otočil. "Jo, sory, to asi nebyla nejlepší poznámka.." odkašlal si.
"Asi určitě.." kejvla sem.
Bylo skoro jedenáct a my zastavili. Ne na benzínce. Konečně sme dorazili. Kluci vyndali tašky a pak sme si měli nějak rozebrat pokoje. Shin a spol. už to měli dávno domluvený, to jen my musíme dělat všechno na poslední chvíli. Pokoje vypadaly skoro stejně jako v Berlíně, s tim rozdílem, že každej pokoj měl svou koupelnu. Takže jsme měli bejt po dvou.
"No, já sem to myslel tak, že by holky byly spolu a já s Minim.." řekl Nick a podival se na nás...
"Já s tim nemám problém.." vzala sem si od něj klíč. Miko se nestačila ani vzpamatovat. Brala sem to stejně tak, že se uvidíme minimálně, převážně když máme každá svou koupelnu.
Měly sme pokoj hned vedle Seba a Fabze, z čehož sem měla největší radost. S nima je věčně sranda, je co pít, hraje dobrá hudba a dělaj se kraviny. Na ty byl ale dobrej převážně Mini.
Hodila sem si věci do pokoje a sedla si na gauč do tý "hlavní místnosti" celýho pokoje. Rozhodla sem se prohlídnout si co tady maj za programy. Našla sem něco hudebního a tak sem to tam nechala. Vzala sem si pití(tentokrát nealko.. ale taky to bylo příšerně sladký) a lehla si na gauč. Když se nade mnou objevila Miko a chtěla začít mluvit, tak se ozvalo klepání na dveře. Nic neřekla a šla otevřít.
"čau.." zasměchla sem Fabzův hlas. Neochotně sem si sedla.
"Máte něco na programu, nebo s náma pudete dolů na pizzu a pak na zvukovou zkoušku?" usmál se. "Nick mě poslal.." obrátil oči vsloup.
"Jo, já pudu, co bych dělala tady." kejvla sem a podivala se na Miko.
"Já tady asi zůstanu."
"Nemusíš tady zůstávat jen pro to, že du já." podivala sem se na ní. Jako kdybych někdy něco takovýho tvrdila. Nikdy mi nevadila, tak proč by najednou měla začít. Sice mě naštvala a hodlala sem to ještě nějakou dobu vydržet, nemluvit s ní, ale přece nebudu až tak hnusná...
"Dobře no, tak já du taky... jen se ještě trochu upravim.." oznámila a odběhla do koupelny. Já byla upravená už od chvíle, kdy sme přišly do pokoje, takže se čekalo jen na ní.
Nakonec sebou trochu pohla a mohlo se jít dolů do pizzerky...

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

How old are you?

12-13 .. 25.4% (120)
14-15 .. 27.1% (128)
16-17 .. 23.5% (111)
18 and more .. 24.1% (114)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement