On the tour with...2.4

31. december 2009 at 16:17 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
Zalezu do koupelny a po chvíli z ní vylezu než by mě seřvali že mi to trvá :D..Pizzerka..to bude srandy kopec..jestli tam bude i někdo jinej..ne nebude..určitě ne..a to je možná trochu dobře i..
'' Fabze?..'' usměju se..potřebuju vědět jestli tam budou nebo ne..'' Budou tam i kluci z CB nebo ne?..''
''Budou..Proč?..''
''Jen tak..'' uculim se..super..takže o zábavu by mohlo bejt postaráno :D..''ehem..a kdo že zkouší první? Vy nebo oni?..''
'' Nevim..dohodnem se na místě..'' už je ze mě ňákej orávenej..to je normální..ze mě je orávenej každej :p..všichni si sednou..pudu objednat pizzy :D..
'' Co kdo chcete za pizzu?..'' pousměju se, všichni si objednali tu samou..úžasný :D..pizzy tu jak tak koukam dělaj velký takže by měli stačit čtyři..zajdu je objednat a pak se vrátim..zase si posedali jinak..mě z nich trefí..jedinný místo bylo vedle Yua tak sem si vedle něj bez protestů sedla..
'' Objednala sem čtyři pizzy..mělo by to stačit kdyby ne zajdu objednat..''
pousměju se..no ale stačit by to mělo ne..:D..čtvrtka lidí přikývne a dál se bavěj..se mnou se nikdo nebaví..no co..to přežiju ne? :D..Yu se baví s Romeem Kiro dělá vepředu srandičky se Sebem a všichni sou nalezlý u nich..já tam sedim sama znuděná..na chvíli vypnu..no tak né tak uplně..:D..jenom je přestanu vnímat zahledim se někam do dálky a přemýšlim..
'' Co budeme dělat když budou kluci zkoušet?..
'' ozve se Roumí (:D)
'' Bude se hrát flaška..'' zasměju se a pokrčim rameny..
'' To je dobrej nápad ale..včera se kvůli tomu stal Mie úraz..'' ...už mi to dochází..proto byl Shin s Miou..a já si myslela že..
'' Něco se pak vymyslí..'' pousměju se..
'' ta flaška by byla dobrá jenom by se musel dávat pozor..'' ozve se Yu...po dlouhý době zas promluvil :D..Najednou se Yu zakouká naproti sobě..kouknu se tam kam kouká on..vidí tam ňákou servírku..kopnu ho pod stolem do nohy..hned se probere a taky mě seřve..:D..
'' jako promiň ale vždyť je..hnusná..'' ušklíbnu se
'' neni..je krásná..'' cože..krásná?..ňáká ženská která je tlustá jak prase a pro něj je krásná?..no to mě podrž xD..
'' netušila sem že miluješ tlustý holky..'' zasměju se v tom nám přinesou pizzu..pustím se do ní..sme přežraný všichni k prasknutí že se nám vůbec nechce jít do tý koncertní haly ani :D..bohužel tam ale musíme..všichni :D..nakonec se tam přece jenom dovalíme..rozhodne se že budou první hrát Blowsight..oni nejsou tak přežraný jak CB a já s Miou :D
'' sou dobrý '' jo to sem řikala už několikrát :D..
'' včera si to řikala furt..'' ozve se za mnou..leknutim nadskočim..zase vtipálek..tse..štvou mě s tim už :D..
'' tak si sedni k někomu jinýmu v tourbusu pak..nemusíš sedět se mnou..'' ušklíbnu se..
'' nejspíš udělam dobře když si sednu s někym jinym..nebyla si zrovna dvakrát nadšená z toho že sem tam seděl zrovna já..''bože co do každýho zas vjelo..radši se otočim a sleduju kluky na pódiu..Já koukam na kluky a ostatní si asi v prostředku haly něco šeptaj a koukaj při tom na mě..určitě mě pomlouvaj..co jinýho..já sem nejlepší na pomluvy že?..jako vždycky..

Pokračování píše Mia.. :)
Minulej díl ode mě (2.2) byl ode mě strašně krátkej a tenhle je zas moc dlouhej xD..buďte rádi :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Your fave member in Blowsight?

Nick red 26.5% (788)
Seb 24.7% (736)
Mini 25.9% (772)
Fabz 22.9% (681)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement