On the tour with...2.6

31. december 2009 at 17:15 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
'' Já..myslela sem že si byla s Minim a..pak ten včerejšek s tim Shinem a jak si se zajímala ještě o Strifa a tak..'' šeptnu..začínam se bát že to ani neslyšela..kouknu se na ní..slyšela to..začnu koukat do země co je přede mnou.. '' Jo možná sem Miniho políbila ale..to nic neznamenalo..nikoho nemam..a..včera s tim Shinem tak se mi koukal jenom na tu odřeninu od ostnů pásku..'' '' fakt promiň..nevim co to do mě vjelo..'' '' nic se neděje..'' kývnu a pousměju se..kouknu na kluky vzádu..
''Vypadá to že už se tam vzádu po tobě scháněj..'' '' nejdeš za nima taky?...Kiro by byl rád?..'' proč zas Kiro..to nikdo jinej neexistuje nebo co?.. '' ne..zatím ne..'' pousměju se a když pokrčí rameny a odejde tak se otočim zpátky na kluky a zaposloucham se..možná ty tři měsíce přežiju..po asi hodince kluci slezou z pódia a prostřídaj se s CB..pousměju se a když zahlídnu Nicka vydam se za nim..potřebovala bych něco vědět :D.. '' Promiň že otravuju Nicku ale..jak se jmenovala ta předposlední písnička? Byla moc hezká..'' pousměju se.. '' I'll be around..děkujem..'' usměju se '' Dík..'' usměju se a necham ho jít já sama odejdu zas tam kde sem byla předtim a pro změnu teď posloucham CB..Kiro mě celou dobu hypnotizuje což neni dobrý..chová se furt ňák divně..v tom si vzpomenu co říkal včera Strify na to když jsme si psali přes ajsko s Kirem..ne nemá mě rád..určitě ani nekouká na mě..začnu o něco víc vnímat písničky..nechci teď přemýšlet nad tim jestli mě má rád nebo ne..byla bych z toho pak hotová..a hlavně nesmim zapomenout na to co mi Mia řekla..neměla bych si tady s nikym nic začínat..skončí písnička a oni odložej nástroje..teda ne uplně všichni :D.. '' to už končíte?..'' kouknu na Strifyho.. '' ne..jen si dáváme krátkou kecací pauzu..'' zasměje se..pokrčim rameny..měly by spíš zkoušet než kecat..asi po deseti minutách se vrátěj a zase začnou hrát..super..mam co poslouchat zas :D..nebavilo mě poslouchat kluky o čem tam maj řeč..stejnak mě udou pomlouvat..tak jako každej ..najednou se tam začne Strify kroutit..začla sem se smát to nešlo jinak..ty jeho pohyby xD..když skončili písničku tak se mě Strify zeptal proč sem se smála.. '' těm tvejm pohybům..to by si neměl dělat už radši..'' zase se začnu smát jak blbá.. '' kluci ..pokračujem'' ozve se Strify po minutě..nejspíš ho nebavilo poslouchat mě jak se mu směju..u nový písničky se Strify naštěstí už nekroutil tak jak předtim takže sem se moc nesmála..spíš sem se tak jako..uculovala..:D..i když..já se culim poslendí dobou celkem často.. '' Kiro..můžeš mi prosimtě říct na co myslíš?..'' zařve na něj Strify..chudák..teď mi ho je líto..nejspíš to pokazil..Strify by na něj myslim neřval jen tak bez důvodu..
'' promiň..'' '' kluci..znova..a tentokrát už bez chyb prosím..'' ozve se po pěti minutách Strify a zase začnou hrát..Kiro má sklopenou hlavu..je mi ho fakt líto..
Pokračování píše Mia..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement