On the tour with...2.7

31. december 2009 at 17:49 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Zaslechla sem první tóny písničky. není to zrovna můj šálek čaje, maj to trochu... diskantský, ale pst. Tuhletu já ale znám. proběhlo mi hlavou... sešla sem zase dolů po pódium. Došla sem alespoň na začátek refrénu. No jasně. My Obsession. Strify se u toho tvářil tak krásně, příšerně to prožíval.. bylo to až roztomilý.
"Fajn, dejte mi chvilku.." řek Strify když dohráli písničku a vydal se za Kirem.
"Vim, že se ti ta holka líbí, ale pro to, že se na tebe kouká nemusíš bejt nervózní, takže se seber, timhle ji nijak neohromíš. Hraj to pro ní, jasný?" nebo něco takovýho. neslyšela sem to nijak extra přesně, stála sem kus od nich. Věděla sem ale o kom mluví a věděla sem, že ona to neslyšela, to by nesměla stát na druhý straně. I když to možná bylo dobře. Kiro mu na to jen kejvnul.
Strify sešel dolů z podia přišel ke mě.
"Proč se tak usmíváš, vážně sem tak směšnej že se obě tak tváříte?" pousmál se.
"Ne, mě se to líbí..."usmála sem se. Byl moc blízko ke mě, tak sem se trochu odtáhla od toho zábradlí, či jak bych tomu měla říkat.
"Tak to bych ti moh jednu věnovat ne?.." tak podivně se na mě podival.
"Hmmm, to zní dobře.." zasmála sem se. On odešel na podium. Na prstech klukům ukázal sedmičku. Tohle už vážně vypadalo spíš jako hudební, než zvukařská zkouška. Nebo už se všechno opravovalo jen potichu...
Tu písničku sem vůbec neznala, ale sem tam sem stíhala si jí překládat. Obzvlášť refrén nebyl nic složitýho. Spíš sem nechápala co sleduje tim, že by to měla bejt ta, co mi chtěl věnovat. Radši sem nad tim nepřemejšlela a poslouchala. Ta hudba má svoje kouzlo. Není to typický disco, je to trochu jiný. Je to hlavně zajímavější a návykový.
Po zbytek zkoušky(asi čtyři písničky) sem zůstala dole. Nic zvláštního se nedělo.
Všichni sme se pak sešli vzadu v šatně Blowsight.
"Jestli tvůj hlas budu poslouchat tři měsíce, tak totálně zmagořim.." zasmála sem se když se objevil Strify. Shin si okamžitě sedl na židli co nejdál ode mě. nechápala sem.
"A já si řikal čim to je, když ho poslouchám už tak dlouho.." zasmál se Yu a vzal si pelchovku s pivem. Měla sem sto chutí mu na to něco říct, ale neudělala sem to, protože ho ignoroval i Strify.
"To měla bejt pochvala?.." podival se na mě.
"Asi.." zasmála sem se. "Ne, náhodou miluju tvůj hlas, je zvláštní..." usmála sem se.
"Já se asi urazim.." zakroutil hlavou se smíchem Nick. Pochopila sem, že naráží na to, že Strifymu lichotim a tak sem se rozhodla taky si trochu rejpnout. Ono mu to neuškodí.
"To víš, každej nemůže bejt dokonalej..." pozdvyhla sem obočí.
"No dobře, už mlčim..." zasmál se Nick. "Ale taky hezky zpívám..."
"No jistě že..." pousmála sem se. Ten rozhovor se Strifym se nějak zakecal, takže už nepokračoval. Což mi bylo sice trochu líto, ale nic sem s tim nedělala. Třeba si to ještě povíme...

pokračování píše Miko...:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement