On the tour with...2.9

31. december 2009 at 19:02 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Vážně mě zaráží chování tech holek. Byla sem na koncertech. Byly to rockový koncerty. Rozhodně na nich nebyly takovýhle uječený blbky a když, tak sem si myslela že je to jen jistá deformace.
Radši sem se myšlenkama zaměřila na ten makeup. Musí si na ěm Nick prostě najít čas, s nim budu experimentovat..:D Už mě napadlo několik věcí, ale chtěl, aby zůstal u klasiky, alespoň na první koncert. Nejvíc sem ale stejně obdivovala jak krásně se dokáže Shin namalovat sám.
"Dem, už by měli končit.." pousmál se Strify a kluci se zvedli a šli za ním.
Upřímně, kdybych měla jít na tenhle koncert, šla bych spíš na Blowsight, i když uznávám že ze Strifyho hlasu vážně šílim.. a Shin by taky nebyl špatnej někde jinde. K Romeovi bych tenhle typ hudby nikdy netypovala, možná to mi bylo divný. A ke kytarám sem nikdy neměla zrovna dobrej vztah, takže nemůžu posoudit.
Kluci se vrátili s úsměvem a Mini měl ještě, řekněme to slušně a mírně, dost nevybitý enegrie. Zato Fabz si okamžitě sednul a rozdělal si pivo. Nick pořád nikde. Za chvíli se vrátil se rtěnkou na tváři...:D
"Koukám že ty fanynky nejsou jen hysterický.." zasmála sem se.
"No to víš, alespoň od někooh tu pusu dostanu.." pokrčil ramenama s úsměvem.
"Sis měl říct, když si připlatíš, možná by byla i na pusu.." začla sem se smát. Byl na to hrdej, že ji dostal, tak sem si z toho potřebovala udělat srandu. Seb a Fabz to zřejmě taky pochopili dobře, protože se taky zasmáli. Nick se zatvářil ublíženě.
"Takhle mi kazit radost.."
"Jo, promiň, že seš to ty tak jí třeba dostaneš i zadarmo.. na dobrou noc ale.." pousmála sem se a šla se nenápadně ze strany podivat na kluky. nebyla sem sama, stála tem nějaká paní nejspíš z jejich teamu. Vážně mě nenapadalo, kdo to může bejt, ale nijak sem nad tim neuvažovala. Jen sem se na ní usmála a koukala na kluky.
Po chvíli se za mnou objevila i Miko. Obě sme tam zůstaly až do konce koncertu, i když mě to značně lezlo na nervy. Nechápu, jak někdo může řvát miluju tě na někoho, s kym v životě nemluvil a tak podobně.
Když dohráli, šla sem zpátky dozadu. Kluci tam nebyli, po nějaký chvíli sme zjistila že sou venku a že budou nejspíš rozdávat autogramy i přes to, že žádná autogramiáda hlášená nebyla. Tak se to má dělat...:) Vrátila sem se do šatny Blowsight. Byl tam Strify.
"Co ty tady?" nechápala sem proč není v jejich šatně s ostatníma, když tu kluci nejsou.
"No, vlastně čekám na tebe.."
"Na mě? Proč?.."podivala sem se na něj nechápavě.
"No, chtěl sem s tebou.. mluvit." usmál se a začal si přihlížet přívěšek netopýra na mým krku. Najednou se pomalu otevřely dveře a v nich stál Shin. Asi je to tady pro ně nějaký magický místo. Strify okamžitě pustil toho netopýra, já sem se na Shina podivala.
"já, du pro Strifyho..." vykoktal. Strify se zved a šel za nim.
"Si hajzl.." zaslechla sem Shina... a Miko nejspíš taky, protože zrovna vcházela. Strify odešel a Shin hned za ním. Vůbec sem to nepobírala.

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement