On the tour with...3.1

31. december 2009 at 20:04 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Já myslela že se jede až brzo ráno.." ozvala sem se. Tady se mi už vážně nic neřekne.
"No, to sem ti šel právě říct.." usmál se Strify. Všimla sem si Shinova pohledu. Nebyl zrovna příjemnej. Byla jsem absolutně mimo.
"A věci z hotelu?"
"No pro ty si ještě zajdem. Nepočítalo se s tim že pojedeme hned večer."
"Aha.." vyrazila sem za tema dvěma. "Počkejte na mě.." zasmála sem se a doběhla je. Miko se tvářila vděčně. Zato Kiro se na mě ani nepodíval.
"Kiro? Nevíš co je se Shinem?" zeptala sem se ho.
"No, asi vim... To Strify." Velice stručná odpověď. Alespoň sem věděla, že za to nemůžu já. Nic sem mu na to neřekla. Když sem se otočila, šel za náma Shin a Yu. Tušila sem, že v tom tourbuse budeme čekat asi dlouho, než se tam dostnou všichni. Nakonec to trvalo "jen" půl hodinky. Mezitim do mě Yu pořád cpal jeho moudra, z čehož sem byla příšerně nadšená... Myslela sem, že mi z něj praskně hlava.
V hotelu sem se jako první šla osprchovat, protože to je vážně moje závislost a v tourbuse to podle mejch informací možný nebylo.
Trochu sem se podivala na to břicho. Bylo to někde trošku víc sedřený, ale jen sem na to flákla krém, což sice bolelo, ale co, a šla zabalit to minimum věcí, co sem vytáhla. Vzala sem si na sebe tričko a kraťasy na spaní, na to natáhla mikynu a džíny a byla sem připravená.
Protože se pokazil ten druhej tourbus a měli sme všichni bejt v tom jednom,a lespoň první měsíc, nebo co, se mi tam vážně nechtělo převlíkat. A hlavně sem doufala, že většinou budem spát v hotelu. Nechápala sem, proč to teď nejde. I když sem do toho vážně neviděla a ani neuvidim. Když sem si sedla a čekala až se objeví Miko, někdo zaklepal, tak sem šla otevřít. Byl to Shin.
"Jen se du zeptat jestli už můžete vyrazit." usmál se.
"Jo, já už jen čekám na Miko... budeš chvilku čekat se mnou?" pousmála sem se. Chtěla sem z něj dostat, proč se pořád tak tváří a podobně. Kajvnul a šel dál.
"Co to břicho?.." sednul si na gauč.
"No, namazala sem si to, je to dobrý.." zalhala sem. On se na mě nevěřícně podival.
"Můžu?" ukázal na mikynu. Kejvla sem.
"Ehm, čim si to mazala?" zptal se když se na to podíval.
"tělovym mlíkem..."
"Myslim že to by chtělo něco přímo na to.." dořek, nahnul hlavu do prava a dotknul se mě. Přeběh mi mráz po zádech, ale nebolelo to. Podivala sem se dolů. Nedotýkal se toho, ruku měl pod tím. Dotýkal se čistě mě a nejistě se koukal nahoru na můj výraz. Mlčela sem.

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement