On the tour with...3.3

31. december 2009 at 22:46 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Jen co se Miko objevila, dal tu ruku pryč. Prakticky všechno co řekla sem dokejvala. Byla sem úplně mimo. Sedla sem si k němu.
"Strify se o tebe snaží." řekl potichu.
"Jo.. něčeho takovýho sem si všimla." odpověděla sem. Bylo ticho a Shin koukal někam za mě.
"Proč mi to řikáš?"
"Jen sem chtěl abys to věděla.." podival se mi do očí.
"Aha. No, měli bysme jít za nima." uhnula sem pohledem a vstala z gauče. Asi sem čekala trochu jinou odpověď. V tu chvíli. Vlastně sem chtěla aby tu ruku vůbec nedával pryč, ale aby toho bylo víc. jenže to se stát nemohlo. Myslim že to víme oba.
"Jo, to jo.." Řekl rychle, vzal mi tašku a šli sme dolů do haly. Vypadalo to, že se čeká už jen na nás. Všichni tu byli, kromě Miko.. a Kira. Bylo mi to jasný, protože ona už dávno odešla.
"Sory, trochu sem se držela v koupelně." zalhla sem za krátkou dobu už podruhý.
Když sme dorazili do tourbusu, Kiro a Miko už tam byli. Zřejmě se zase rozhodli spát tady a né vzadu na postelích. Bylo to vážně šílený, kolik nás tam bylo. A jen šest postelí a to patrovky. Celkem pohodlný, ale patrovky. Naštěstí sem nemusela spát nahoře. Rovnou sem se odebrala dozadu.
"Počkej, počkej..." zavolal za mnou Shin, vytáh z tašky co měl v buse nějakou krabičku a vydal si za mnou. "Už můžeš pokračovat..." pousmál se.
Absolutně mi to nedocházalo. Když sem si sedla a on naznačil že si mám vyhrnout mikynu tak mi to došlo. Udělala sem co po mě chtěl a trochu se narovnala.
"Možná to bude trochu štípat.." řek potichu a namazal mi to. Štípalo to jako prase, ale mlčela sem. Nechtěla sem bejt za hysterku. Vypadalo to, že je připravenej už na všechno. Ta mastička byla na popáleniny a podobně, víc sem si přečíst nestihla.
"Díky.." řekla sem když dal tu ruku pryč a sundala sem si mikynu. "a dobrou.." dala sem mu pusu na tvář a usmála se. Shin se zarazil, zřejmě si ymslel, že mi vadilo už jen to v tom pokoji.
"Dobrou.." nechal mi tam tu mastičku a odešel. Sunala sem si jeansy a zahrabala se do peřiny. Za chvíli se objevil Nick a mířil si to rovnou ke mě.
"ne že usneš dřív než dostanu to, co mám slíbený.." zasmál se a nahnul se ke mě abych mu mohla dát tu slíbenou pusu. Tak sem mu jí teda dala.
"Dobrou noc.." usmála sem... když se narovnal všimla sem si Miniho a Miko. Zřejmě ji donutili jít se vyspat sem. Ani se nedivim, holky maj mít prostě přednost..:D Doufám, že jim došlo, že sem mu to slíbila...
"Vám taky dobrou." pousmála sem se a položila hlavu takže sem si nevšimla, jestli by se nějak tvářili. Odpovědi sem se ale nedočkala. Bylo mi to celkem jedno, byla sem unavená a tak sem prakticky hned usnula.

pokračování píše Miko..:)
 PS: je to celkem nezáživný a docela krátký, sorry, nějak sem nevěděla co tam vymyslet...;)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement