On the tour with...3.4

31. december 2009 at 23:04 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
Mini mě normálně donutil jít si lehnout na tu postel..nefér..měl tam bejt Kiro né já..štvou mě..a Kiro s úsměvem přikyvoval..vrr..jak sem si lehla tak sem naštěstí usla..tak aspoň že tak..
Ráno mě vzbudí šimrání po tváři..pomalu otevřu oči..zaprvý..svítí mi sluníčko do očí a zadruhý..ten kdo mě šimral po tváři byl Kiro..už přehání trochu ne?..
'' brý ráno..'' zívnu ..
'' dobrý..'' usměje se..
'' ehem..nemyslíš že..už děláš trochu moc?..'' šeptnu a kouknu mu do očí..
'' promiň já..já..už radši nic..'' vstane otočí se a odejde..úžasný..zas sem to pohnojila jak nejvíc sem mohla..to dokážu opravdu jen já..povzdychnu se hodim na sebe věci ustelu ..teda snažim se o to :D..a jdu si sednout k ostatnim..všichni už sou vzhůru jak tak koukam..a Kiro v háji..achjo..
'' dobrý ráno všem..'' usměju se a sednu si mezi Strifyho a Nicka..úžasný no :D..ještě že ne vedle Seba..to by bylo horší :D všichni mě pozdravěj a nebo mi aspoň mávnou na pozdrav a dál se věnujou svojí diskuzi o..o včerejšim koncertu co po chvíli poznam :D..začnu je poslouchat a občas taky něco řeknu abych jenom neseděla a nemlčela..
'' hele nevíš co je furt Kirovi? Je ňákej smutnej..přiznávam že sem to předchvílí pohnojila já ale..to teď nechci řešit..'' šeptnu..
'' má rád jednu holku ale ona o něj nemá zájem..'' koukne na mě..to sem se toho dozvěděla..takže Kiro je zamilovanej do ňáký holky která ho ráda nemá..ehem..co se mi teda snažil včera říct..o tom abych mu s tim pomohla nebo co?..já už nevim..mam v tom všem bordel..
'' Kiro..'' zasměju se..
'' no co je?..'' podle hlasu poznam že se usmívá..všichni se otočej na nás a já nahodim nevinnej úsměv..
'' já se dokážu učesat sama..zas až tak neschopná nejsem..'' zasměju se chytnu mu po slepu ruku s hřebenem a vezmu mu ho..aby moc neremcal tak se učešu sama..by mě zajímalo jak se mu podařilo anjít muj hřeben v tom bordelu co v brašně mam..
'' spokojenej?..'' otočim se na něj..je..blízko..
'' kdybych tě mohl učesat já byl bych spokojenější..'' usměje se..
'' zkus to zejtra třeba..'' zvednu se a jdu ten hřeben uklidit když se vrátim tak zjistim že Kiro sedí teď tam kde seděl Strify a ten na něj hází vražedný pohledy..:D..sednu si ke Kirovi a Nickovi..toho naštěstí nevyhodil :D..

Pokračování píše Mia..:)
Ps: všem přeju šťastný Nový Rok 2010 ;)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement