On the tour with...3.5

31. december 2009 at 23:45 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia Vstávala sem celkem brzo, to asi bude tim, že sem usla jako první. Převlíkla sem se pod dekou, i když patráky naproti mě už byly prázdný. Trochu sem se namalovala a vydala se za ostatníma. Jak to vypadalo tak za Minim a Yuem.
"Zase sem to nebyl já, ten kdo dostal pusu na dobrou noc." ozvalo se za mnou, když sem udělala pár kroků ze dvěří. Byl to Mini, tak sem se otočila.
"A řekl sis?" pousmála sem se.
"Řikám teď..." udělal dva kroky ke mě. Natáhla sem se k němu a dala mu tu pusu. Jenže on to vzal ještě trochu jinak. Řekněme, byla z toho větší pusa.
"Wow.." ozvalo se za náma. Okamžitě sem se odtáhla a otočila. Byl to Yu. Nevěděla jsem, jestli to je pozitivní, nebo negativní. Buď si to nechá pro sebe a nebo to vypdelí každýmu, koho uvidí. Pravděpodobnější mi připadala druhá možnost, ale věřit sem tomu nechtěla.
"Taky dobrý ráno.." ušklíbla sem se a pokračovala sem v cestě k původnímu cíli.

Nick..
"Nečum tak na mě.." zasmál sem se Yuovu pohledu.
"Kdo by nečuměl.. co to mělo bejt?" zasmál se.
"No, to nevim..." usmál sem se "ale nelíbá špatně.." pozdvyh sem s úsměvem obočí.
"Stih sem si všimnout. To se nebude klukům líbit.." zasmál se.
"No, mě jo.." někdo si za mnou odkašlal. Otočil sem se. Shin.
"Dobrý ráno.." usmál sem se na něj. Jen se tak podivně, jako by ironicky, usmál a šel dál. Pokrčil sem rameny a podival se na Yua a šel tam, kam odešli ty dva.

Back to Mia..
O můj bože, co to mělo bejt. Kdybych se alespoň já blbá nenechala.
"Ahoj Shine..." usmála sem se na něj. S odpovědí se vážně neobtěžoval. Když už sme se chtěla zeptat co se stalo objevil se Mini, sedl si ke mě a vzal mě okolo ramen.
Asi... asi sem to trochu posrala.. asi si myslel že je v tom něco víc. A Yu nejspíš taky. Nebo sem to alespoň usoudila z jeho výrazu když se vrátil. Sed si k Shinovi a něco mu vyprávěl..
Mini u mě vydržel, dokud se neprobudila i Miko. Nevšimla si toho, ale věděla sem že jí to musim říct. Že se to stalo i když sem o tomoc nestála. Protože to vážně vypadalo, že si Mini myslí, že spolu něco budeme mít, nebo máme.

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement