Broken Wings 0.3

24. january 2010 at 12:29 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série
Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Když jsem se převlíkala, trochu jsem se nad tím zamyslela.
Možná si je až moc idealizuju. Vlastně, proč by takoví hezcí kluci chodili sem? Nevím, třeba tu dělaj jejich holky. nebo sou prostě divní. Už se mi tam moc nechtělo. Ale najednou se rozlítly dveže a v nich stála Vanessa v tom jejím rádoby sexy oblečení. Neměla sem jí ráda. Je nafoukaná a hloupá a vždycky tomu tak bude. Přesně tyhle typy holek jsou mi silně proti srsti.
"tak šup, nějak ti to trvá.." ušklíbla se velice příjemně. Nevim, jestli si myslela, že je něco víc než já, ale bylo mi to celkem jedno. Věděla jsem, že já znamenám víc než ona a to mi stačilo.
Rychle sem si teda natáhla jeansy a vydala se za ní. Vypadalo to, že je zná, protože se okamžitě nahrnula do toho salónku a vůbec to nevypadalo, že tam snad bude dělat svojí práci. Možná tak nějakou bokovku. Ale to jsem zase až moc "zlá"..
Tak tedy, vzala jsem to pití, co už tam pro ně bylo nachystaný a nesla jsem ho tam. nesla sem ho pěkně pomalu. Nejen, že toho nebylo málo, ale přemýšlela sem, jestli to vůbec neodřeknout. Ale už sem stála před salónkem a vcházela dovnitř. Pousmála sem se, abych nevypadala nijak nepřístupně. Očima jsem přejela po místnosti, abych zjistila kde je Vanessa. Seděla s jedním klukem o kus dál. Asi ta moje druhá myšlenka byla správná. Mají tu holky.
Dala sem jim tam to pití a chystala se odejít. Oči se mi ale nějak zastavily na sympatickém, celkem dlouhovlasém klukovi s makeupem, co mě pozoroval společně s tím duhým klukem, co tam byl tak často. Usmála jsem se, ani nevím proč. Asi se mi líbili. Vzala jsem podnos a šla ho vrátit zpátky k baru.
"Ty je znáš?" zeptala se mě Katrin co stála za barem.
"Ne... nebo o tom alespoň nevim." zakroutila sem hlavou a vzala si drink co mi podávala.
"Aha... Tak proč chtěli tebe a jenom tebe? Já myslela že když tu byli minule, tak že jste se nějak to... seznámili." usmála se.
"Tse, co si to o mě myslíš, to nechápu." na chvíli jsem se odmlčela. "A- oni chtěli vážně jen mě a Vanessu?" zeptala sem se nevinně a upila ze skleničky.
"Já to věděla. Rozhodně se ti líběj. A nemyslim si o tobě nic špatnýho, i když makáš tady. Vim že ti pan šéf nabídl, že tady můžeš tancovat."odnesla drink na druhou stranu baru a vrátila se zpátky ke mě.
"Neodpověděla si mi." poznamenala sem.
"Jo, promiň.. Vanessa se teď nějakou dobu s jedním z nich tahá. Ale nemyslim si, že to bude nadlouho.. A ty.. ty si tam třeba taky někoho najdeš. Ten černoušek není špatnej, i když šéfův synek je lepší." usmála se. Nevěděla, že jsme spolu chodili, jinak by to neřekla.
"Mě se líbí ten co tu byl s tím jejím... a ten dlouhovlasej taky není ošklivej... spíš naopak." řekla jsem jí rychle, abychom se o tom už nebavily.
"Tak tam di, stejně tady nemáš co dělat." dolila mi drink, vrazila mi ho do ruky a popostrčila mě jejich směrem. Je strašný, jak se mě pořád snaží dát s někým dohromady. Asi bych musela být hodně opilá, abych si s někým něco začla, protože od tý dobý, co Max odjel o nějaký vztahy s kluky nemám moc zájem. I když co si budem povidat, že.

pokračování příště...
 

1 person judged this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement