Broken Wings 0.4

24. january 2010 at 18:24 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Přišli mi celkem fajn. Doufala jsem, že se mi to nezdá po tech čtyřech drinkách. Seděla sem vedle Fabze s Vanessou. Hrála na to, jaký sme kamarádky a já, abych nevypadala jako nějaká kráva, na tu hru přistoupila. Fabz byl trošku víc připitej a asi vzal celkem vážně tu naší diskuzi. když začal mlet něco o mě a Vanesse.
"Náhodou by to byla sranda, kdyby Mia byla mlenka zároveň tvoje, i moje..." podíval se na mě, zdvyhnul obočí a zase se otočil na Vanessu. Já na něj jen nechápavě koukala.
"Notak, zase trochu klídek, jo.." zasmál se Nick, ale nevypadal, že by ho to nějak pobavilo, jen to nechtěl dělat nijak vážný.
"Jo, promiň, já zapomněl že ty si jen pro vážný vztahy ve dvou..." ušklíbnul se a zasmál Fabz.
"Notak, nerejpejte do sebe, nestojí to za to.." pousmála sem se, vzala prázdný skleničky a nesla je k baru. Chvilku sem se tam zdržela a stihla se podivat i na hodiny. Zjistila sem že je nějak pozdě. Za čtvrt hodiny sem měla oficiálně končit. Vyhala sem se zpátky.
"Za chvíli vás opustim, budu mít po práci.." přisednu si k nim na sedačku. Fabz s vanessou mě řekněme vůbec nehnímají a je jim to naštěstí celkem jedno.
"A máš se jak dostat domů?" zeptel se me Mini s úsměvem.
"No, pěšky ne? Řídit jaksi nemůžu..."
"Sama? Ve dvě ráno?" podezřívavě se na mě podíval, jak kdybych si měla jít dát ještě za roh heroin. Zasmála sem se.
"Už to tak bude..." přikejvla sem. "Není to extra daleko.." dodala sem aby dal pokoj. Ale nepovedlo se. OMS, to sou ti novodoví džentlemani..:D
"Takže se projdu s tebou..." usmál se.
"Fajn, tak čekej..." pokrčila sem rameny a šla se převlíknout. Když jsem se vrátila rozloučili sme se s ostatníma a vyrazli pár minut po druhý ráno.
Cestou jsme si povídali a mě začínalo bejt jasný že se ho jen tak nezbavim. O to sem ale momentálně neměla zájem, takže sem se s ním začla loučit už pár kroků před vchodem.
"Pusu na rozloučenou?" usmál se u vchodu.
"No dobře.." souhlasila sem nakonec a dala mu pusu. Než sem se ale stihla oddálit od jeho obličeje on si mě znova přitáhl a pokračoval v tom. Nějak sem se nechala unést. Až když mě otřel o zeď a zavadili sme o zvonky, tak sme se oba vzpamatovali.
Má milá sousedla začla nadávat do telefonu kdo to takhle ráno otrevuje a po ní se ozval někdo další. Musela jsem se zasmát.
"Já radši du, číslo máš, ahoj.." usmála sem se a vešla do vchodu.

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement