Broken Wings 0.5

31. january 2010 at 18:47 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Lehla sem si do horký vody a odpočívala. Byla jsem šťastná že už nemám na nohou ty podpadky a že mi každej nečumí na zadek. Občas bych s tím nejradši praštila, ale nějak sem si vydělat musela a tady sem ty peníze dostávala prakticky za nic. Na ostatní holky si kolikrát někdo dovoloval mnohem víc a dostávaly míň. Zřejmě si toho už všimly, protože sem do kolektivu moc nezapadla.
Jen co se mě někdo ze zákazníků dotknul jinak, než mohl, měl problém. Ostatní holky byly otravovány furt a některým to vážně dobře nedělalo. Stálí zákazníci už veděli, že mě se dotknout nesmí a ti noví se o to moc často nepokoušeli. Občas mi trochu vadilo, že na mě ty holky jinak koukají pro to, co pro mě Alex dělá.
Věděla sem, že mě pořád považuje za něco víc než jen za holku co tam pracuje. Jako kdybych pořád chodila s Maxem. Ale to už nebyla pravda. Vždycky mě jeho rodiče považovaly za šoučást rodiny. Jezdila sem s nima na chatu, přespávala u nich, pomáhala Michelle vařit a podobně... Byla to idilka... idilka kterou sem milovala. Naše společný nákupy, smích v kině... Možná pro to, že sem tohle doma nezažila.
Děkovala sem bohu za to, že sem Maxe poznala. On byl někdo, kdo si našel nikoho a snažil se mu ukázat, že i z toho nejhnusnějšího začátku života může být něco dokonalého.
Ale potom se ten někdo rozhodl odjet do Anglie. Prý musel. Ale tomě nezajímá. nechal mě tady. Měla bych se probral. měla jsem zůstat dole.. nebo sem ho možná měla pozvat nahoru... možná sem měla udělat něco pro to, abych teď nemusela myslet na minulost...
Uvědomila sem si, že se mi po tváři kutálejí slzy a že horká voda tekoucí z kohoutku už pomalu nemá možnost zůstávat se mnou ve vaně. Sedla sem si a vypla jí. Nikam se mi nechtělo. Zůstala sem ležet ve vaně do té doby, co mi bylo teplo.
Půl čtvrté ráno. přesně tolik bylo, když sem se naposled podívala na hodiny před spaním. Což znamenalo, že jsem spala jenom 5 hodin. Jsem zvědavá, jak to v práci vydržim...
Při myšlence na práci jsem si vzpomněla na Alexovu nabídku. Tančit... Na tom přeci není nic až tak strašnýho. Ale nikdy sem to nedělala. A nikdy sem k tomu neměla sympatie. Automaticky sem tyhle holky zařazovala ke skupince "Děvky"... Tak jako většina lidí.
Zakroutila sem hlavou a šla jsem si vzít něco k snídani. Něco v podobě Müsli, nebo jablka... Teď si nesmim dovolit přibrat. Dokud si nenajdu pořádnou práci. Na nějaký tancování můžu rovnou zapomenout. Já sama bych se na sebe nekoukala ani kdybych si přinesla drink, natož tohle. Obzvlášť když vidim ty nádherně hubený holky...

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement