On the tour with...3.6

1. january 2010 at 0:16 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
Kiro mě už štve s tim objímánim a všim..snaží se o ňákou holku a přitom se mi zdá že spíš o mě..v tom mi to dojde..co když..ehem..to by to vysvětlovalo proč se tak chová furt..ale..vždyť..neměla bych si tu s nikym nic začít..za tři měsíce je konec..jsme tu jenom kvůli ''práci'' kvůli ničemu jinýmu pořádně ne..ještě mi dojde jedna věc..má to bejt tour po německu né i po Rakousku..
'' Kiro?..ehem..neni tohle náhodou tour po Německu?..'' kouknu na něj..
'' je..proč?..''
'' já jenom že jedem do Salzburgu a ten je pokud se nemýlím v Rakousku..kousek od Německejch hranic..''
'' je tam jeden koncert tak se to bralo jako tour po Německu né s Rakouskem..'' usměje se..ať už se neusmívá motá se mi z toho hlava a nesmim na sobě dát znát že sem..ehem..zabouchnutá..
'' aha..'' kývnu a necham ho ať mi dá tu ruku na rameno..trošku mě tim štve .. každej si bude myslet že spolu něco máme i když nemáme..Mia to snad pozná..doufám..říkala jsem jí to že s nim nic nemam tak snad si nebude myslet že mam..
'' Miko? můžeš na chvíli?..'' zeptá se mě Mia..kývnu na souhlas a zdrhnu Kirovi :D..je to něco důležitýho tak si bude muset počkat..
'' Co potřebuješ?..'' zeptam když sme od nich dostatečně daleko..ani na ně nevidim :D..možná proto že jsme uplně vzádu v rohu :D..
'' Mini si myslí že..s nim..chci chodit..nejspíš..a já už nevim jak mu to říct ..'' dokončí Mia..
'' nevim jak ti mam poradit..já taky sama nevim..u někoho jinýho ale..''
'' u Kira..'' přikývnu..
'' pokusim se hold na něco přijít..'' povzdychne si.. '' tak..tak mu to ňák naznač nebo řekni že s nim nechceš chodit že tu jsi jenom kvůli ''práci''..''šeptnu..stejně jako já.. '' možná zkusim to..'' ..a nebo si s nim něco začít..prolítne mi hlavou..
'' nevíš co s nim je?..S Kirem myslím..Dozvěděla jsem se jenom od Strify že on je zabouchlej do ňáký holky která o něj nemá zájem..napadla si mě ty..''

Pokračování píše Mia..:)
Okej..vim krátký..omlouvam se všem ..:/..
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement