On the tour with...3.7

1. january 2010 at 10:04 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Já a Kiro?" začala sem se smát. "Promiň ale, to vážně ne... Ještě ten do toho..." podotkla sem potichu. "Mě si napadla ty, ale kdo ví, jaký má on soukromí..." pokrčila sem rameny.
"Jo, no.. taky mě napadlo že já, ale to asi ne."
"Asi jo..." pousmála sem se. "No, já du.. Musim si pak pokecat s Minim." Nahodim otrávenej výraz a du zpátky. Miko se chvíli nevrací, ale nakonec přece jen příjde.
"Mini, mohla bych s tebou mluvit? Jinde než tady?" podivala sem se na něj. Zved se a šel se mnou. nevěděla sem jak začít. Vůbec sem nevěděla co říct.
"Tak povidej.." usmál se a sed si na postel.
"No, de o to, co se stalo..." nenchal mě domluvit.
"Chtěl bych aby to pokračovalo." podival se na mě. Totálně sem se zarazila.
"No, to sem zrovna nemyslela... Spíš.. naopak."
"Proč? Skusit to můžem, ne? Kdyby to nevyšlo tak prostě bude všechno OK."
"Myslíš?" sedla sem si k němu.
"Jo, vim to.." pousmál se.
"Tak dobře, když to bereš takhle..." usmála sem se a hned sem schytala další polibek. Nechápu jak mě dokázal ukecat. Ale dokázal. Seděli sme tam asi čtvrt hodiny, než se objevil Yu. Vážně na něj máme štěstí. Chvilku tam stál a prohlížel si nás.
"Co zas?"řekla sem netrpělivě.
"Jen se divim.. vy... spolu něco máte?" usmál se a sed si naproti. Asi čekal že mu budem vyprápět pohádku.. a žili šťastně až do smrti.
"No, už to tak bude.." usmál se Mini.
"A.. sem první kdo to ví..." nadšeně se usmál a odběh... Začla sem se smát.
"On je neuvěřitelnej." prohlásila sem. Nebo spíš uplně blbej, ale to sem řikat nechtěla..:D
Zůstali sme tam, asi půl hodiny. Povidali sme si atd..:D Když sem se zvedla, že nám pudu pro pití, tak se na mě všichni tak podivali... tak, divně. Došlo mi že Yu to řek na plnou hubu všem. Zatvářila sem se nevinně,otočila se a šla zpátky.
"Tak už to neví jen Yu..." hodila sem mu plechovku a zavřela sem dveře. Doufám že to Miko pochopí. Hlavně až jí to trochu vysvětlim.
"To mi bylo jasný, kdybych mu předtim nenaznačil, aby to nechal bejt tak už to taky věděj všichni.." pousměl se a stáh mě k sobě. Usmála sem se a dala mu pusu.
"Mohla bych mluvit s Miou?" ozvalo se ze dveří. Oba sme se tam podivali a Mini poslušně odešel. Začínala sem se bát, čekala sem to, že na mě vyjede už automaticky...

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement