On the tour with...3.9

1. january 2010 at 12:31 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"A je to v háji.." řekla sem když přišel Mini.
"Co se stalo?.." nechápavě se na mě podíval.
"Je náštvaná... asi hodně.." Vlastně se jí nedivim. Jenže si to nedala ani vysvětlit. "Musim s ní ještě mluvit." oznámila sem rozhodně, vstala z postele a šla jí najít. Mini šel za mnou.. Našla sem jí s klukama a vypadalo to, že sem přišla zrovna vhod.
"Můžeš se mnou chvilku mluvit? vzadu.." div mě odradil její opovržlivej pohled, ale tohle se muselo vyřešit.
"Co mi chceš říct? Na co se chceš vymlouvat?" vyjela na mě.
"No jestli nechceš nemusim se snažit vůbec, abys měla důvod bejt na mě naštvaná.." snažila sem se bejt klidná. Jedinej kdo nedělal že nás neslyší byl Nick a Shin. Nick na nás celkem nechápavě koukal a Shin se tvářil tak, že to vypadalo že kdyby mě Miko chtěla zastřelit tak by jí ještě podpořil. To mě vážně povzbudilo.
Miko chvilku stála a nic neřikala. Asi přemejšlela, jestli se mnou má jít. Tak sem se sebrala a šla dozadu. bylo an ní, jestli pude, nebo ne. Chvilku sem seděla u sebe na posteli a čekala jestli příjde. Nakonec se tam objevila.
"Tak mluv..." sedla si na postel naproti. myslim že kdyby věděla že je Miniho tak by si tam nesedla, ale řikat sem to nechtěla.
"Začlo to teprv dneska.. vážně sem to nevěděla.. on mě k tomu přemluvil." na chvíli sem mlčela. "Vim že to je blbost, ale je to prostě jen.. zkouška. Když to nepude, bude to zase v pohodě. Řekl to i on. Jinak bych to neudělala...."
"Něco takovýho sem čekala."
"Já ti ale nelžu.." podivala sem se na ní.
"Hm.. je to všechno?" zeptala se jako by jí to travovalo.
"Jo..." řekla sem potichu a odešla. Ona to asi ani chápat nechce..
Sedla sem si k Minimu na gauč a poslouchala co se tady řeší. Sice se to tady trochu ztišilo, když sem přišla, ale rozhodně sem kvůli tomu odcházet nechtěla. Trochu sem se ztratila ve svejch vlastních myslenkách. Probrala mě až pusa do vlasů od Miniho.
"Si v pořádku?" zeptal se mě potichu. Jen sem přikejvla.
"Za chvilku už tam budem.." usmál se a zas se otočil na druhou stranu na Nicka. Tentokrát doufám zůstaneme podle plánu v hotelu.. a tentokrát doufám nebudu na pokoji s Miko, protože by mě v noci asi uškrtila.

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement