On the tour with...4.1

1. january 2010 at 13:53 | blowsight-cz-st |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Vyšlo to přesně. Jen u nás v pokoji sme byli tři. Jednoduše pro to, že sem chodila s Minim. Ne že by mi to vadilo, ale to, že sem já byla prakticky ta třetí, protože si kluci povadili mezi sebou, to nebylo moc příjemný. Uznávám, Minie si mě všímal, ale stejně sem si tam nepřipadala moc svá.
"Já se skočim podivat za klukama.." uznámila sem a šla. Nevěděla sme za kterejma, jen tak sme to prostě plácla. Vydala sem se dolů do kavárny v hotelu. Objednala sem si karmelový latte a byla sem spokojená. Dokud se neoběvil Strify společně se Shinem. Přes prosklenou zeď kavárny sem si všimla že je v hale zastavilo pár holek a chtělo po nich podpis. Zasmála sem se nad tim. Vlastně ani nevim proč, asi tomu, jak z nich byly ty holky hotový.
Když se s nima i vyfotili, pokračovali dál v cestě. Dokonce mě i napadlo, že by ty holky šly za nima, ale to se naštěstí nestalo. Jen se za nima chvilku dívaly a pak vlezly do výtahu.
Kluci si sedli na bar a tím, že semseděla až vzadu sem na ně mohla v klidu koukat. Zřejmě si mě ani nevšimli. Strify něco řekl a Shin se začal rozčilovat. Chvilku byli ticho. Shin něco řekl a Strify kejvnul. Tim asi skončila ta hlavní diskuze, protože co sem poznala, tak se bavili o tech holkách co se s nima fotily. Dokonce se i otočili, jestli tam ještě nejsou.
Zvedla jsem se a šla sem zaplatit k baru. Naschvál sem platila kousek od nich, aby si mě všimlu. Byli celkem překvapený, ale já dělala, že je nevidim. Nevim, asi sem je nechtěla rušit..:)
Přemýšlela sem, kam jít.. ven se mi nechtělo. Strify a Shin byli dole. Miniho a Nicka sem nechala v pokoji. Na Sebovi a Fabzovi vtípky sem moc neměla náladu. Yu mi leze na nervy, takže za ním ani za Romeem by to nemělo cenu. Zbyl jen Kiro a Miko.
No, za Miko bych asi taky chodit neměla... ale s Kirem bych se mohla o něco líp poznat, když normálně spolu ani nepromluvíme. Ne teď. Tak sem vyrazila k nim...
Po pěti minutách strávených ve výtahu mi začínalo bejt špatně z mojí menší klustrofobie a tak sem vystoupila o dvě patra níž a vzala to po schodech. Alespoň nějakej pohyb.
Zaklepala sem u nich na dveře. naštěstí přišel otevřít Kiro.
"Jdeš za Miko?"
"ne, za tebou..." podivala sem se na něj. Vypadal překvapeně, ale pustil mě dál. Doufám že Miko nenapadne další kravina, jako když mi v tom tourbusu řikala, že bych mohla bejt já, ta, co se Kirovi líbí.
Jen co mě zahlídla, vstala z gauče a odešla. No, mohla jít dolů do tý kavárny za Shinem, zřejmě by si spolu momentálně rozuměli, taky na mě kouká jako na vraha.
"Hm.. tak to vypadá že budeme mít až moc velkej klid.." ušklíbnul se Kiro a sedl si na tu sedačku. "Co že deš zrovna za mnou?"
"No, připadal si mi nejvhodnější.. Ty mě ani nerozčiluješ, ani na mě nekoukáš jak na největší svini světa a ani sem ti nelhala že du někam kam sem ve skutečnosti nešla. A dokonce se mě asi ani nebudeš snažit rozesmát."
"No, to ti slíbit nemůžu..." nahodil ten jeho svatej úsměv. věděla sem, že tady už to bude v klidu a třeba si i začnem trochu rozumět...

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement