On the tour with...4.3

1. january 2010 at 16:28 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Proč jí to neřekneš?" zeptám se ho hned co se za Miko zavřou dveře.
"Chtěl sem. Ale pak tam přišli kluci a jindy na to nebyl čas."
"Chceš s tim pomoct?" On se rozzářil.
"To bys pro mě fakt udělala?"
"Jasně... možná vypadám na nepřející mrchu, ale nejsem.." zasmála sem se. Otevřely se dveře. Mini. Je dobrej, že si jen tak přišel. Já bych se sem bála vlízt, když je to pokoj tech dvou.
"Tady seš, hledal sem tě u Seba... Jedeme dřív než kluci, pojedeš s nima nebo hned teď s náma?" vešel dovnitř.
"No, klidně hned s váma. Miko je kdyžtak u sebe..." ukázala sem na dveře a on se rozešel k nim. Zmizel vevnitř.
"No, tak se měj. Já na to nějak nahodim téma, když mě bude poslouchat..." pousmála sem se a vstala ze sedačky. Vděčně se usmál a já vyrazila napřed. Mini se objevil i s Miko. zřejmě tam nechtěla s Kirem zůstat... No, nevim co pro ní bude horší, jestli on nebo já.
Dole už na nás čekala.. něco jako dodávka, akorát s místama na sezení místo zavazadlovýho prostoru. V autech se vážně nevyznám. prostě sem nastoupila dopředu k řidiči, nezajímalo mě kdo to je, hlavně že se mi pohodlně sedělo..:D
Za deset minut sme byli na místě. nebylo to nijak daleko, spíš tu bylo nějak moc aut a lidí. Když dorazili kluci z CB už sem Nickovi dodělávala makeup na večer. Miko za tu dobu stihla Miniho i Fabze. Ale musim uznat, že Nickovi to brutálně slušelo. Bylo to šílený, což on přesně chtěl. Pak sem dala trochu pudru na Seba a bylo hotovo. On není náročnej.
Šla sem si poslechnout kluky... sedla sem si na zábradlí a pozorovala je. Tentokrát se mnou Strify moc nekomunikoval, jen se na mě občas podival. Miko pořád nikde. Nechtěla sme jí zatim hledat, věděla sem, že jí uvidim během koncertu vzadu. A nejspíš i samotnou.
Někdo mi dal ruce na boky. Lekla sem se až sem nadskočila.
"Promiň.." řekl Mini. Ještě ke všemu měl ledový ruce. Zvenku už bylo slyšet fanynky, asi se ta zkouška trochu protáhla. Otočila sem se na něj..
"To už je tolik?" Kejvnul.
"Si nervózní, co?"
"Trochu.." pousmál se.
"Si uplně ledovej..." slezla sem z toho zábradlí a vydala se s nim ještě dozadu za ostatníma. Byla tam i Miko. Koukala na nás jak kdyby viděla skrz. Pět minut po tom začli pouštět fanynky do haly. Vážně se divim, že z toho ti kluci nejsou hluchý... už předem..:D

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement