On the tour with...4.7

2. january 2010 at 21:35 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Probudím se samozdřejmě vedle Miniho. Nebudu rozebírat v jakým stavu. Radši ne. Když vstanu tak mám pocit že mi praskne hlava. Vlezu do sprchy s zůstanu v ní asi čtvrt hodiny. Ale nepili sme zas tak moc. jen sme byli s Nickem trochu dýl vzůru..a.. pořád sem unavená..:D
Myslim, že to co natočil včera večer, se asi nikde moc publikovat nebude.
Oblíkla sem se, oči objela tužkou, naplácala sem na sebe nějakej pudr a šla se dolů nasnídat. Vyjímečně sem to stíhala, i když tak tak, a nikdo nás nešel otravovat s odjezdem.
Abych se probrala, vzala sem to dolů po zadních schodech. Skoro nikdo už tam dole nebyl. Teda, až na Romea, Yua, Strifyho a Shina. Kiro nikde. Usmála sem se, protože sem tušila, že ty dva budou asi spolu...
Vzala sem si na zalířek, naházela na něj nějaký hroznový víno, který zřejmě nikdo nejed, jablko a dva ty minikoláčky(jako svatební). Nalila sem si kafe a šla si sednout... prošla sem okolo kluků a šla dál.. dokud mě nezastavil Romeo.
"Hej.. nechtěla bys spíš k nám?" zavolal za mnou. Zastavila sem a šla k nim, aby neřekli, že sem já ta hnusná, i když od doby, co sem s Minim, to bylo nějak naopak.
"Dobrý ráno.." pozdravila sem. Snažila sem se neznít nuceně. Položila sem talířek na stůl a sedla si na volnou židli. Všichni až na Shina odpověděli.
"Pudu si nahoru dobalit..." řekl potichu, zved se a šel..
"nevěděla sem, že tu budu vadit, to bych sem nešla..." sklopila sem pohled k hrníčku a hodila do černý tekutiny, který se v tomhle hotelu říkalo kafe, bílou kostku cukru.
"On je v poslední době divnej, přejde ho to..." snažil se rozhejbat konverzaci Strify. Když sem se napila doho kafe, myslela sem že je to nějakej špatnej vtip. I když možná mě tohle z toho bolehlavu dostane ještě líp.
"Buď ráda, že sis nedala džus.." zasmál se Yu když si všimnul mýho výrazu.
"To by se mi myslim udělalo ještě hůř než mi je.." ušklíbla sem se. Romeo se znalecky zatvářil. Čekala sem že začne diskusi na to, jak tohle už tolikrát zažil a jaký to bylo a tak dále. Ale jen se s úsměvem podival na Yua.
"Moment, děje se něco?.. Příjde mi že něco de mimo mě." odložila sem hrnek.
"To nic, jen.. Romeo tvrdil když tě viděl přicházet, že ste to včera na pokoji určitě přehnali a že ti z toho nebude dobře... Ještě že sme se nevsadil.." zasmál se. Hmm, mě to moc vtipný nepřišlo, protože to byla moje hlava.
"Ani sme to niajk extra nepřehnali jen... ještě ke všemu sem se moc nevyspala, takže to na mě bude asi vidět.." pousmála sem se, dodala si psychickou odvahu a znova se napila toho kafe.
"Kluci ještě spěj?" podival se na mě Strify. jen sem přikejvla. "Tak je kdyžtak potom vzbuď, za hodinku a půl jedem... Tentokrát by to nemělo trvat moc dlouho.." usmál se. Tím ymslel tak... čtyři hodiny?.. Nejspíš.
Zaslechla sem otevřít dveře. podívala sem se, jestli to nejsou oni, ale byla to Miko s Kirem.

pokračování píše Miko..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement