On the tour with...4.9

6. january 2010 at 15:54 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Miko se ve dveřích mine s Minim... to de zrovna vhod, když sem chtěla já odejít. Strčim si do pusy kuličku vína, jabko si strčim do kapsy u mikyny(ne, vůbec to nevypadá blbě..:D) a du mu naproti. Zastaví se u toho stolu s jídlem a kouká na to jako na mučení.
"Dobrý ráno..." pozdravim když k němu příjdu.
"Dobrý... pousměje se a podívá se na mě. Využiju situace a políbim ho. Už sou tu jen kluci a ty mě vážně nijak nerozptylujou...
"Koukám že ti taky není nejlíp..."
"Já sem zvyklej..." pousmál se "..deš nahoru balit?"
"Jo, měla sem to v úmyslu." přikejvla sem.
"Tak utikej, ale bacha, Nick se u toho kvalitně ročiluje.." zasmál se. Piercing mu přitom zacvakal o zuby. Je sladkej, nehorázně.. pomyslela sem si. Škoda, že tam nebyl sloup, možná bych do něj narazila a bylo by se čemu smát.
Nahoře sem si zabalila věci co sem vytahala a ještě pomohla Nickovi, protože se u toho příšerně rozčiloval a příšerně se divil, že se mu to tam nevejde. Tak sme to POSKLÁDALI a šlo to. :D Vzal i Miniho tašku a odnes to se mnou dolů do tourbusu. Samozdřejmě už se čekalo jen na Miko a Kira, takže když se objevili, mohlo se vyrazit.
Všichni až na Miko, která byla vepředu blíž řidiči, jsme seděli na gauči nebo na zemi a povidali si. Teda, já seděla na Minim, to se jako gauč nepočítá, je pohodlnější..:D Věčně mě otravoval Nick. On do mě pořád musí rejpat. Děsně ho baví, že mě to buď lehtá, nebo nadávám. A nebo nadává Mini. To už se mu ale moc nelíbí. Ani se nedivím.
"nebuď tak majetnickej, sotva sem se jí dotk." odsekl mu Nick
"Ale to se jí nemáš co dotýkat. Obzvlášť když ona nechce..." zarazil se a podival se na mě "že nechceš?" Řekl to naprosto vážně, musela sem se zasmát...
"vidíš to, už se tomu směje i ona..." oznámil Nick povýšeně... Mini natáh ruku a dal mu symbolickou facku... ale vážně jen symbolickou.
"Notak, nechte se už..." pousmála sem se a chytla Minimu ruce.
"Jo, nebo facku dostanete oba.." zasmál se Seb a odložil plechovku od piva. Zřejmě prázdnou. Mini si unaveně odložil hlavu na mojí klíční kost, tak sem ho pohladila po vlasech a vic si ho radši nevšímala, protože bych si zase vyslechla, jak nám to spolu sluší a jak tohle a tamto a bla bla...
Mimochodem, pořád se jistí lidé snažili zjistit, co že sme byli my třitak děsně unavený, ale Nick měl zakázáno mluvit, tak mlčel. Ale z pár pramínků mejch vlasů pořád krsně voněla vodka.

pokračování píše Miko..:)
sorry že to tak trvalo, jestli někdo stíhá číst, ale vážně, vážně sem nevěděla co tam nacpat..:D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement