On the tour with...5.1

18. january 2010 at 21:32 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko

Shin
Nejspíš mě volala ze spaní..''jsme na místě tak by si možná měla jít taky pak ven'' pousměju se a jdu ven za nima. Akorát včas, řikalo se kdo je s kym na pokoji. Úžaný jsme tak jak předtim.. Nic jinýho sem si přát nemohl :/ Vezmu svoje věci a jdu s nima za Nickem..Už aby byl koncert.

Miko
Čekam u autobusu na Miu. Stojim tam sama, Mia stejnak furt nejde tak vezmu kufr a táhnu ho za sebou jinak bych se tady nejspíš učekala :D Všichni už sou nahoře a vybalujou někteří už maj dávno a seděj u televize a nebo hrajou ňákou hru jenom já musim jít vybalovat. Zalezu do pokoje a začnu vybalovat.

Po cca. hodince
Mam vybalíno a jdu se kouknout do toho..ehm..obýváku :D..nikdo tam neni. Oni mě tu nechali. Porozhlídnu se po všech pokojích co tam jsou a když zjistim že nikde fakt nikdo neni tak sejdu dolu. Samozřejmě jsou tam a vypadá to že jsou připravený k odjezdu. :D '' čekalo se jenom na mě?'' pozdvyhnu obočí. Kejvnou. No úžasný..ještě že sem si pro jistotu brašnu vzala s sebou i když nevim proč :D Rozejdou se do autobusu vydam se za nima. Stejnak nechápu proč vyjíždíme tak brzo. Možná je ta hala trochu dál než ty kde jsme byli před tim :D U autobusu je musim dobíhat kvůli mýmu šnečímu tempu. Koukala sem kde co lítá no ještě mi málem zavřou dveře střeva. Dam si na sedačku brašnu a jdu za nima. Stejnak nevim o čem se bavěj takže spíš jenom koukam a posloucham co řikaj.
Počítam že uběhla půl hodinka než jsme přijeli k hale. Tak to fakt nechápu proč jsme museli vyjíždět tak brzo :/ Takže zase vystoupíme z autobusu a jdeme do tý haly. Ten manažer jejich řiká něco že Blowsight budou hrát ňák hoďku pak bude prej ňáká půl hodinová pauza nebo co a pak budou hrát asi dvě hoďky CB. S pauzou..samozřejmně :D Jdou začít dělat nástroje tak si sednu na to zábradlí a koukam na ně. Nechápu proč musej dělat přes metr vysoký zábradlí když malý lidi si na ně ani nemůžou sednout. Tim samozřejmně myslim sebe Mia si po chvilce taky sedne na zábradlí a ostatní jí začnou 'otravovat' ještě že já mam klid :D Chudák Mini hází takový vražedný pohledy na ty co Miu otravujou ale oni nic pokračujou vesele dál :D Když sou nástroje doladěný tak začnou zkoušet a pak se prostřídaj s CéBéčkama. Mini hned de k Mie a nikoho k ní nepustí. No to to začíná :D Když kluci zkončej tak dou do šatny všichni. Samozřejmně já tam zůstanu sama. Mě musí tam odtud ňákej chlápek vyhodit že začnou brzo pouštět fanynky. Kejvnu a odběhnu za nima do tý šatny než by mě ty fanynky pozabíjeli :D
Měla sem namířeno sednout si jinam ale to by si ze mě nikdo nesměl udělat polštář. Kiro mě stáhl vedle sebe na volný místo a lehl si na mě..se zbláznil. Já nejsem polštář. Po chvíli usnul. Ještě lepší. Pude na pódio ospalej :D Všimnu si jak se tam Mini s Nickem hádaj kvůli Mie..posloucham je :D Prej Nick na Miu šahal a lechtal jí nebo co a Minimu to vadilo. Ani se mu nedivim. Hádali by se podle mě ještě hodně dlouho kdyby už nemuseli na pódio. Achjo. Nemam zas co poslouchat. Začnu si z nudy hrát s Kirovejma vlasama a usmívam se při tom jak debílek nejspíš. Všichni ostatní sou nervózní až na mě, Miu a Kira. Kiro spí a Mia ani já na pódio nejdeme takže jsme celkem v klidu. Já aspoň teda jo a Mia vypadá taky že jo :)
Nakonec přece jenom kluci z pódia přijdou a hlásej že za chvíli pujdou na pódio CB. Začnu budit Kira. Nechce se mu vstávat vůbec :/ To bude těžký ho vzbudit. Kluci mi pomůžou. Teda Yu s Romeem ale takovej hnusnej budíček mu daj. Zařvou budíček a mě málem prasknou ušní bubínky a Kiro mě málem trefí ještě. Hezký no my se tady stihneme pozabíjet dokonce než vyjdou na pódio :D ''za chvíli jdete na pódio'' pousměju se aby věděl proč byl vzbuzenej. Nakonec odejdou i oni a to už je nuda tuplem. Pro mě rozhodně pro Miu ne ta má o zábavu postaráno vylezu z šatny a jdu se na ně podívat :) Zůstanu tam dokonce koncertu. Do šatny za nima se mi nechtělo tak sem koukala jak hrajou a na ječíčí fanynky sem se občas taky koukla :D Odejdu tam odtud do šatny když odcházej z pódia. Teda spíš trochu dřív ale to je jedno. Už se těšim zas do hotelu. Vytáhnu si z brašny mp3 a pustim si jí. Do autobusu odejdu mezi prvníma a mezi prvníma pak taky odejdu do hotelu. Tam s nima ještě chvíli koukam na televizi ale pak se vymluvim na to že sem unavená a jdu se osprchovat a pak hurá do pelíšku :D. Vlastně já až tak unavená nejsem jenom mě ten film už nebavil a oni by mě tam odtud jinak nepustili nejspíš. Uklidim mp3 a po chvilce usnu.

Pokračování píše Mia..:D
Trochu delší já vim. :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement