On the tour with...5.4

19. january 2010 at 18:12 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Nevěděla sem co od takový akce s temahle cvokama mám čekat. Ale čekala sem asi hodně alkoholu, možná trochu problémy... možná velkou nevolnost... takže sem před odchodem raději moc nejedla. Vzala sem si něco jen tak symbolicky, aby můj žaludek mlčel a já mohla pít.
Na cestu tam sem si vzala sluchátka. Mini se "bavil" s Nicekm a to sem slyšet nepotřebovala. Jen sem poslušně šla s Minim za ruku, s víc černejma očima než kdy jindy. Ze čtyř bylo šest, víc by moje prsty asi nezvládly. Před klubem sem si vyndala z uší sluchátka a začla vnímat okolní svět. Jedinej kdo se právě o něčem bavil byl Yu s Romeem a Seb s Fabzem. Shin šel potichu s mírně sklopenou hlavou vedle Nicka.
Už tři dny sme spolu nepromluvili ani jedno slovo. Ani to pitomý ahoj. Začínala sem mít pocit, že mu snad vadím. Nebo že sem udělala nebo řekla něco špatně. Pozorovala sem ho, protože sem veděla, že to nevidí. Nějak sem se od tech myšlenek nemohla odtrhnout. Ten pohled mohl vypadat až hnusně, když vezmu v potaz moje líčení, na kterým sem si dala tak záležet. Ale to nebylo v úmyslu. Bylo mi líto, že se tohle dělo, i když sme spolu nikdy nijak moc nemluvily, cejtila sem, že bych si s ním mohla rozumět a že je fajn.
Vevnitř sem dlouho sedět nezůstala. Vypila sem sotva půlku drinku, kterej mi byl donesenej a už sem byla vytažená tancovat. Kupodivu Strifym. Vážně miluju jeho pohyby. Možná bych neměla tak moc pozorovat jeho boky, ale to se vážně nedá vydržet. Doufala sem, že nebudu mít po pár drincích náladu na to, bejt s každým a všude, ale na druhou stranu sem si to přála, protože vím, že jedním z tech "každých" by byl Strify. Na druhou stranu, Minimu by se to nelíbilo a ani bych se mu nedivila. Časy kdy sem si tohle mohla dovolit sou momentálně pryč. Ale strify mě vážně dostával na kolena.
Usoudila jsem, že potřebuju pauzu a tak sme se oba dva vydali za ostatníma, dát si něco k pití. Strify šel přede mnou a opravdu sem si nemohla při jehochůzi, která ladla k hudbě, odpustit nepodívat se mu nenápadně na zadek.
Dopila sem zbytek drinku, kterej sem tam nechala a vydala se k baru pro pokračování. Když sem se vrátila Kiro, Yu, Romeo a Mini byli pryč. Shin okusoval brčko a tvářil se nepřítomně. Chtěla sem ho odvíst a zatancovat si s ním. Promluvit si s ním. Ale když sem si konečně dodala odvahu, začli hrát ploužáka.Vzala sem do pusy brčko a znuděně si sedla. jedinej s kým sem si teď mohla tuhle krásnou pomalou písničku vychutnat byl v háji a já začínala bejt naštvaná, když ani po podivném technu, co přišlo po tom, se nevrátil. Naštěěstí trochu více alkoholický drink mi zlepšoval vylepšoval náladu těsně nad bod mrazu.
Hned co se Strify vrátil od baru, kam si šel pro nový drink, znova mě vytáh na parket. Zřejmě na mě bylo poznat, že se namám ideálně i když sem se bavila a smála s Nickem.
Vlastně sem se celej večer bavila jen díky Strifymu a Nickovi.
Mini přišel až bůh ví kdy, když sem už seděla mezi klukama s tím, že tancovat už vážně asi nepůjdu a měla sem v sobě dostačující množtví alkoholu. Proto sem pouhej flirt se Strifym brala jako úspěch, protože to nezašlo dál. A navíc, věděli sme o tom jen my dva, Shin s Nickem se vydali na záchod a my měli dlouhou chvíli. Tak proč si jí nezpříjemnit...:]
V tu dobu sem ani neuvažovala nad tím, kde je Miko... Byla sem v domnění, že je s Kirem, nebo někým takovým a baví se. teda, o tom že se baví sem moc nepochybovala.
"Kde si byl?.." zeptal se Nick Miniho. Já se bavila se Strifym, ale snažila sem se vnímatoba rozhovory, protože mě to upřímně taky zajímalo...
" S klukama.. a nestarej se, nejsi moje máma.." ušklíbnul se.
"Ale já sem tvoje přítelkyně a mě by to taky zajímalo." vložila sem se do toho rozhovoru. Asi to bylo těma drinkama, jinak bych je nechala bejt.. ale teď se mi rozhodně ustupovat nechtělo.
"Máš tady snad kluky ne?" podival se na mě. Nebyl tak opilej, aby to pro něj byla výmluva za to, co dělá nebo říká. nechápavě sem se na něj podivala.
"To je snad něco uplně jinýho ne?" osekla sem. Mini jen pokrčil rameny a zase se vydal k odchodu. Tentokrát sem byla naštvaná tak, že to nespravil ani ten alkohol. Zvedla sem se a vyrazila k baru. Objednala sem si ještě vodku. V tu chvíli se vedle mě objevil Strify...
"Asi bys už neměla pít... pojedem do hotelu." rozhodl než sem stihla cokoliv říct. Jenom sem přikejvla, ale tu vodku sem do sebe stejně dostala. Nechala sem ho, aby zavolal taxi a poslušně s ním šla na smluvený místo. Už sem se nemohla soustředit na NĚJ. Připadala sem si hrozně.
Při cestě taxíkem do hotelu mi odhrnul vlasy z čela a přiblížil se ke mně až moc. nebyla sem schopná myslet na to, co by tomu řekl Mini a bla bla, prostě sem an nic nečekala a o ten zbývající kousek sem se přiblížila sama. Byla sem jako v tranzu a probral mě až taxikář odkašláním, které znamenalo "Hej vy dva, nechte toho, už sme tady..". Nechala sem ho aby to zaplatil a chtěla sem dělat, že se nic nestalo. Byl se mnou u nás na pokoji. Nebylo mi nejlíp, musela sem uznat že ta vodka mi k tomu asi moc nesedla, takže sem ho posala do jeho pokoje dřív, než se oni stihli vrátit. Což bylo někdy okolo dvou ráno.
Mini na mě ani nepromluvil a šel do našeho pokoje. Vyrazila sem za ním. Teď se to muselo rozseknout, tohle už nemělo cenu.
"Co se děje? Chceš to zkončit nebo tak příšerně žárlíš?!" tázavě sem se na něj podívala. Musela sem být bělejší víc než kdy jindy. Cejtila sem jak se mi obrací žaludek.
"To je jedno. Ale asi vážně bude lepší, když to zkončíme." ani se na mě nepodival.
"Podivej se na měalespoň když se mnou mluvíš! Kurva.." vyjela sem na něj. Byla sem příšerně vytočená a nešlo s tím nic dělat. Takhle asi ten náš rozchod "kdyby to nevyšlo" vypadat neměl. Ale věřila sem, že zas budem v pohodě. ne spolu, ale v pohodě. Mini se na mě podíval. Teprv teď si asi až všiml jak mi je. Udělal ke mě krok a asi by pokračoval dál, kdybych já neustoupila o krok vzad. Chtěla sem jasnou odpoveď . Konec, nebo ne.
"Asi bude lepší, když to ukončíme." odpověděj a začal se zase věnvat činnosti co dělal předtím. Pálily mě oči, chtělo se mi brečet. Kvůli tomu že sem zahodila tolik příležitostí zbytečně, kvůli tomu že mi bylo špatně a kvůli tomu že sem urgentně potřebovala na záchod. A taky sem se tam vydala. Do pokoje kde sem měla spát s ním sem se už nevrátila. Seděla sem venku na chodbě, protože sem nemohla ani usnout.

pokračování píše Miko..:]
je to mrtě dlouhý, vím, ale potřebovala sem to už dopsat!..:D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement