On the tour with...5.5

19. january 2010 at 19:32 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko

Shin
V noci se vzbudim s tim že potřebuju na záchod tak jdu.. Mia je na chodbě.. Dojdu a sednu si k ní..''Co se stalo?'' nevim co dělá na chodbě. Začne mi to vyprávět. Chudák :(
''To je mi líto..když nechceš bejt s Minim na pokoji tak nechceš bejt třeba u mě já bych spal v obýváku na gauči.'' nic. Rozhodnu to sám. Na chodbě rozhodně nebude. Vezmu jí do náruče a jdu s ní k sobě do pokoje '' žádný protesty..budeš spát tady'' přikreju jí a jdu ke dveřim ''Dobrou'' řeknu ještě než jí tam zavřu a už jdu oficiálně na ten záchod když se vrátim tak potkam Strifyho. Jak to že je vzhůru? :D..Zeptal se mě co se děje že ví že jsem dal Miu k sobě..''Nic..nechce bejt s Minim na pokoji, už s Minim prej neni totiž..'' pokrčim rameny kejvne a já si jdu ustlat na gauč.

Miko
Když se ráno vzbudim tak si nic nepamatuju a nevim ani jak sem se dostala zpátky do hotelu a pořádně ani nevim co dělam v křesle. Nejspíš sem si do něj vlezla sama. Zvednu se a jdu udělat hygienu. Hrozně mě bolej záda, to je z toho křesla trefenýho. '' brý ráno'' mávnu těm co jsou v obýváku. Jsou tam všichni až na Miu, Yua a Romea. Všechno mě bolí to je strašný a když se kouknu do zrcadla tak to je ještě horší. Co sem včera sakra vyváděla?..Zkrotim hnízdo na hlavě vyčistim si zuby a namaluju se tohle všechno mi zabere asi půl hodinky. To je na mě celkem dobrej čas :D Když jdu zpátky do pokoje tak přibyli další dva..Yu s Romeem takže jedinnej kdo spíš je ještě Mia divný, mě se nezdálo že by tam byla ňák extra dlouho. Jakmile sem uklidila věci a převlíkla se tak jsem se s brašnou už vrátila do obýváku a šla to dát do tourbusu. Zarazilo mě že tam sou ale dva. Nevim kterej je kterej tak vlezu do toho co je nejblíž. Je tam Mini počítam s tim že to je tourbusu Blowsight. Mini se tváří jak hromádka neštěstí. To je divný. Sednu si k němu.
'' Stalo se něco? '' kejvne. Čekam až začne myslela sem že už se nedočkam ale přece jenom. Prej to s Miou zkončili. Cože..vždyť jim to spolu tak slušelo. Prej Mia má něco se Strifym to je zajímavý ale nemyslela sem si že bude až tak hnusná.. Chudák Mini.. Nakonec zůstanu v buse s klukama nejdu za Miou a za CB s Minim a klukama se dobře povídá. Hlavně s Minim :) Přijeli jsme o hodně dřív než Mia s klukama. Tim líp. Mam víc času na kluky. Když tam doladěj nástroje tak je du nalíčit až když mam skoro hotovo přijedou kluci..a Mia..samozřejmně..Dodělam kluky a dál si povídam s Minim. Kiro mě ignoruje a já dělam to samý. Já za nim dolejzat nehodlam a hlavně on má hodně práce už takhle s ostatníma pomlouvat mě. Samozřejmně to je uplně normální žejo. Nejspíš u mě zkončí. I jako kámoš. Nemam ráda ty falešný přátele který tě za zády pomlouvaj což dělaj CB s Miou právě teď a ještě tak abych to viděla a slyšela. Snažim se to ignorovat, občas se mi zadaří a občas ne.
Když zavolaj kluky na pódio tak jdu ještě s Minim za nima ale pak si musíme přestat už povídat on musí bejt na pódiu a já tam nemam co dělat takže na ně jenom koukam a když se střídaj tak na CB de pro změnu koukat Mia a já tam sem v šatně s klukama a povídáme si spolu. jsem rozhodnutá. I teď pojedu s nima. V jednom autobuse s těma co mě uměj jenom pomlouvat bejt rozhodně nechci. Dvě hodinky uběhly jako voda a oni už tu jsou zase a Kiro dolejzá -.- je otravnej to je strašný. Radši ho ignoruju a když odjížděj kluci do hotelu tak se mě Mini zeptá jestli jedu v tourbuse s nima kývnu Kira tam necham stát a jdu s Minim do jejich tourbusu. Šla sem i proto že mě nebavilo koukat jak tam Strify furt dolejzá za Miou a jak je Kiro otravnej a neodbytnej a.. na co bejt v tourbuse s těma co mě pomlouvaj lepší bejt s těma kteří mě nepomlouvaj. Možná pomlouvaj taky ale nic jsem ještě neslyšela a nejde na nich poznat že by mě ňák pomlouvali nebo něco jsou možná o něco víc přátelský a hodnější na mě než ta Miina partička. Do hotelu dorazíme taky první tak taky aby ne :D jakmile dorazim do pokoje tak dostanu polštářem do hlavy od Nicka. Odhodim brašnu na zem a taky po něm hodim polštář uhl a strefilo to Seba a je to tady bijeme se tady polštářema navzájem, ale je aspoň sranda :D..Když přijde ta Miina partička tak nepřestáváme komu by se chtělo :D..Kiro je zklamanej já byla taky má smůlu. Pokazil si to u mě tim že mě pomlouval a já mu to jen tak neodpustim.

Pokračování píše Mia :D
rozepsala jsem se :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement