On the tour with...5.6

19. january 2010 at 20:49 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia Po delší době se na chodbě objevil Shin. Nechápala sem, co tam dělá, ale když si ke mně přisedl, nic moc sem neřešila. Když se mě zeptal, vůbec se mi nechtělo něco vyprávět. Ale nakonec sem nevydržela a všechno mu řekla. Sice to skončilo slzama, ale nemá cenu, kvůli tomu brečet, to dobře vím, takže sem se uklidnila, otřela oči a než sem se stihla pořádně vzpamatovat, Shin mě nesl k němu. Radši sem nic nenamítala, i když sem nechtěla, aby byl kvůli mě na gauči, ale myslím, že u něj bych s nějakejma stížnostma moc nepochodila. nechala sem ho teda odejít, ale sama sem nespala. Na to sem byla moc rozhozená a bylo mi zle. Do čtyř do rána sem jen tak ležela a převalovala sem se. Přiznávám, že sem si prohlížela Shinovi prstýnky a řetízky a přemýšlela, co se teda děje, když teď vypadal že.. že je všechno v pořádku. Nevyznala sem se v tom. Usnula sem až brzo ráno.
Vzbudila sem se skoro v jedenáct ráno. Leknutím. Asi nějakej sen. Když sem vidla hodiny, lekla sem se, že vstávám moc pozdě a vylezla sem z postele. Hlava byla v pořádku, ale můj žaludek potřeboval kafe! Trochu sem se zamotala z toho jak sem rychle vstala. Dokonce i vzpomínky byly přesný. Důkladně sem si pamatovala cestu taxíkem i to jak Shin voněl když mě sem nesl. Ehm. Vyrazila sem se namalovat. Tím, že sem se večer rychle osprchovala a vzala si na sebe čistý věci sem si ulehčila raní práci. Dala sem na sebe trochu makeupu, oči objela tužkou a to mi stačilo. Šla jsem si k sobě pro tašku. Nikdo tam nebyl. Naházela sem tričko a jeansy ze včera zpátky do tašky, zapla ji a vyrazila najít ostatní. Nebylo třeba, na chodbě sem potkala Kira a Strifyho. Zřejmě sme byli poslední tři. Kiro podržel výtah a Strify vyrazil za mnou. Čekala sem další průšvih.. "Si v pořádku?.. Viděl sem že tě Shin večer nesl k sobě.." starostlivě se na mě podíval a vzal mi tašku. Jen sem přikejvla a pomalým krokem pokračovala k výtahu táhnouc za sebou kufr na kolečkách. na pozdrav sem mávla Kirovi a celou dobu mlčela. Když jsme dorazili před hotel stály tam dva tourbusy. Věděla jsem, že rovnou po koncertu jedeme dál, ale nečekala sem, že už budou dva toourbusy. Nevěděla sem, do kterého se vydat. zastavila sem se a koukala na ně. Strify ale mojí tašku vzal s sebou dovnitř, tak sem usoudila, že nejspíš mám jít tam. Dala sem kufr do zavazadlovýho prostoru a vlezla si dovnitř. Asi to pro mě bylo lepší. Netoužila sem vidět se s Minim a když sem na to myslela, žaludek se mi sevřel ještě víc. Když sme dorazili do haly, hledala sem automat s kafem. Nakonec sem ho našla vzadu u záchodů. Konečně. Kluci z blowsight už byli dávno na scéně. Dlouho sem se tam nezdržela, jen sem se podivala na Seba a Nicka. Miko stála dole. Buď si mě nevšimla, nebo mě ignorovala. Povzdechla sem si a šla do šatny. Nestihla sem skoro ani dopít kafe a kluci už šli zkoušet. Šla sem s nima, protože podle mýho by se se mnou bavil asi jen Seb a ten byl taky značně utahanej, takže sem to vzdala. Sedla sem si na zábradlí a poslouchala je. Pozorovala sem Strifyho a Shina. Bylo to rychlý... Zřejmě už bylo všechno nachystaný, dokonce ani stage nebyla potřeba dostavět. Chtěla sem tam zůstat sedět, ale když si Strify všiml, že nikam nejdu a zůstávám tam tak sešel ke mě dolů a nakonec mě stejně odved. "Čau.." pozdravila sem kluky, s kterejma sem se dneska ještě neviděla, aby neřekli, že sem nějaká hnusná nebo tak. Miko se na mě ani nepodívala. Bavila se s Minim a oba dělali, že tam vůbec nejsme. Začínala sem z toho být nervózní. "Nevíte někdo co sem provedla?.." podivala sem se na kluky. "Co bys měla províst?" ujal se slova Kiro. "Já že mě Miko ignoruje a..." začlo mi to docházet.. "Nech to bejt, ono jí to přejde.." pousmál se. Zřejmě mu to Strify řekl, jinak by se ke mě asi až tak mile a se zájmem nechoval. Ne že by mi to vadilo, stejně by mu to došlo. Přikejvla sem a podvala se na Strifyho sedícího vedle mě.
"Má strach že jí Mini něco nakecal..." šeptla sem. Nebyla sem si vůbec jistá, jestli ho znám. "Neboj, všechno bude dobrý..." usmál se a dal mi pusu na čelo. Připadala sem si jako největší zrádce, i když sem věděla, že si to včera zasloužil. A zasloužil by si toho mnohem víc. Povidala sem si s Kirem a Strifym... ani sem Shinovi nestihla poděkovat, moc se mnou opět nekomunikoval a já neměla příležitost ho oslovit. Neměla sem ani příležitost pořádně mluvit se Strifym. Nevěděla sem, o co mu de... jestli chce něco víc nebo je to prostě jen... přátelství... Ani sem se nestihla vzpamatovat a už odcházeli hrát. Šla sem s nima.. sedla sem si tam na zem a poslouchala Strifyho. Věděla sem že lidí jako on není moc. Vlastně, on je sám extrémní krásnej orignál. Stejně jako Kiro a Shin. Jen ke Kirovi mě netáhlo nic jinýho než počínající přátelství. Ne že by mi to vadilo... Po show sme ještě vyrazili do hotelu. Muselo se zařídit něco s tourbusama. Teda hlavně s tím druhým. Takže sme měli tak dvvě hodinky na hotel. Jen co sme došli, letěl na nás polštář. Naštěstí ho Romeo včas chytil a docela velkou rychlostí ho hodil zpátky tam, odkud přiletěl. "Ježiš lidi, nemůže tady bejt chvíli klid..." prohlásil Strify. Vyjímečně sem s nim plně souhlasila. Měla sem toho všeho dost. Romeo přikejvl a Yu se zatvářil zklamaně že přišel pozdě. Kiro se vyjímečně držel se Strifym a se mnou. Mlčel a k ničemu se nevyjadřoval. Stejně jako já. Očekávala sem ale že někdo bude protestovat, tak sem radši nahodila režim, v kterým nebylo jen tak snadný mě rozházet.
pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement