On the tour with...5.7

19. january 2010 at 21:16 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko
Radši jsem uklidila polštáře a sedle si před kluky bokem a občas jsem se do jejich děsně důleživýho ''hovoru'' zapojila taky. Už sem se těšila na odjezd, pojedu nejspíš s klukama pokud mi to dovolej a pokud mi někdo nepokazí moje plány. Jakože myslim že pokazí ale doufam že ne. Začnu přemejšlet o tom klubu. Co jsem tam vůbec dělala že si nic nepamatuju a Kiro se se mnou vůbec nebaví a ignoruje mě, tak jako všichni ostatní. Dvě hoďky vůbec neutíkali nakonec ale byl přece jenom čas odjezdu zvedla jsem se popadla svojí brašnu a s klukama jsme šli k tourbusu. Do toho jejich. Všichni v tom druhym byli zalezlý jenom Kiro ne a já u tourbusu Blowsight zůstala taky jedinná zrovna sem nastupovala ale ten někdo mi překazil plány a stáhl mě zpátky.
''Můžeš mi říct proč mě ignoruješ?'' zavrčí. Úžasný to sem tak potřebovala -.-
''Spíš proč mě ignoruješ ty, nevim co sem ti provedla že děláš to co děláš..Když mě začne někdo pomlouvat tak ty hned začneš taky. Hodně ti vadí že se víc bavim s klukama a hlavně s Minim co?..'' ušklíbnu se a škubnu rukou aby mi jí pustil. Tohle se podařilo.
''Pojď aspoň k nám do autobusu''
''Řekni mi jedinnej důvod proč bych měla?'' pozdvyhnu obočí. Ať žádnej neřekne..ale vypadá to že to zrovna v plánu říct nemá.
'' Někdo by si s tebou rád promluvil a já taky'' ušklíbnu se vejdu dovnitř a ohlásim jim že z donucení budu s Miinou partičkou a přitom se šklebim jak..nevim co..ale vim že se šklebim hodně :D nakonec mě oni pustěj a já du s Kirem vedle do druhýho tourbusu.
'' Nepočítej s tim že s tebou budu ňák extra velká kamarádka po tom co si mě tak hnusně pomlouval abych to slyšela a ještě ke všemu viděla'' řeknu když jdu vedle něj a nastoupim. Grr.. Jakmile sem se ukázala tak ostatní zmkli. Jak jinak. Kiro šel za mnou takže nevim co za mnou dělal ale Strify mu nepatrně kejvl radši jsem se ani neotáčela abych věděla co dělal.
'' Budu tam kde sedim normálně, když budete někdo něco chtít přijďte'' ušklíbnu se a jdu si sednout Kiro de za mnou.. Zase..proboha co furt chce? :/..na něj náladu fakt nemam. Sednu si a koukam z okna.. Taky si sedne.. Grr..a já si myslela že odejde..
'' chtěl bych si s tebou promluvit'' řekne po chvíli..Bez něj bych to nevěděla..Otočim se na něj a vypnu mp3 sluchátko vyndam z ucha a kejvnu.
'' mluv''

Yu
''Jak si myslíte že to dopadne?..'' zeptam se jen tak aby řeč nestála ale stejnak stojí..pokrčej jenom rameny..'' to je zbytečný..'' povzdychnu si..zajímalo by mě s kym ta Miko je..Jestli s Minim nebo s Kirem..Chová se spíš jak kdyby byla s Minim a Kirovi se chystala dát kopačky..V tom případě chudák Kiro..

Seb
''Hele Mini..ty s tou Miko chodíš nebo co?'' pozdvyhnu obočí je mi to divný že by se s nim teda spíš s náma tolik kamarádila jen tak..
'' ne'' odpoví mi..krátká stručná odpověď..kejvnu a necham ho radši bejt než řeknu něco špatně a sem mrtvej muž :D

Pokračování píše Mia :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement