On the tour with...5.8

19. january 2010 at 21:56 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
K mýmu údivu se neozval nikdo. Sedla sem si a napsala povinnou týdení smsku mamince. Jestli sem živá, pořád bezdětná a jestli se hodlám vrátit domů a kdy to bude. Prostě takový ty zbytečnosti, který rodiče děsně zajímaj. Nezeptá se, ejstli sem v pohodě a spokojená, ale jestli sem si vzala dost triček a ponožek. Uhmm, to mám doma snad jen já.
K tourbusu sme vyrazili jako první já, Strify, Kiro a Shin. Yu s Romeem řešili něco příšerně důležitýho s kýmsi po telefonu a Fabze ještě někdo musel probudit. Miko a Mini samozdřejmě měli času dost.
Sedla sem si na sedačku a spokojeně si položila hlavu Strifymu na rameno. Doufala sem, že se mi cestou v tourbuse neudělá hůř, než mi je. Když se v tourbuse objevila Miko byla sem vážně překvapená a děsilo mě to snad víc než moje možná budoucí nevolnost.
Zůstala vepředu. přesně to sem čekala. Proč by se vůbec snažila, bavit se s náma.. oh bože, co se to děje. Zoufale sem zavřela oči a snažila se vypnout. Nešlo to. Hlasitě sem vydechla, až to vyznělo spíš tak, že bych si potebovala postěžovat. Takže to nebylo daleko od pravdy.
Ucejtila sem, že mě někdo pohladil po vlasech. Zvedla sem hlavu a podivala se na Strifyho. Tušila jsem dobře, byl to on. Jen se mile usmál. kdybych stála, podlomila by se mi kolena.
Když už sem se chtěla konečně v klid zeptat objevil se Kiro. Usoudila sem, že dneska bude lepší nechat to bejt. Třeba se to vyřeší samo, ale o tom pochybuju.

Kiro:
OK, začnu mluvit.. v hlavě si to dám všechno dohromady a spustím..
"Já.. nevim o co ti de, ale vim, žese Mia rozešla s Minim.. a z ničeho nic ste spolu nejlepší kamarádi. Kdo ví, jestli kamarádi... Já se do toho nechtěl plíst ale mám pocit, že se mě to taky týká."
"O nic mi nejde. Proč ti to tak vadí?" ušklíbla se. V tu chvíli sem měl pocit že je to na nic.
"Protože je to vůči ní hnusný... vůči mě je to hnusný, že to mezi náma teď vypadá takhle. Ale fajn, asi to se mnou nechceš řešit...." zvedl sem se a šel za ostatníma. Mia se na mě nadějně podivala, ale když sem zakroutil hlavou, tak si povzdychla.
"Já si půjdu lehnout... Sem unavená." oznamila a zvedla se.
"Dobrou.." řekli sme současně se Strifym. Usmála sem a šla dozadu.
"Ehm, Strify, můžu s tebou mluvit?..."podíval sem se na něj když odešla. Příkejvl, tak sem s ním šel stejným směrem jako odešla Mia, ale zastavili sme se přede dveřma.
"Tak co potřebuješ?" podíval se na mě.
"Víš že to nemyslim špatně ale... co vlastně máš nebo... si měl s Miou? já se v tom vůbec neorientuju.." oznámil sem sklesle a čekal co mi řekne.

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement