On the tour with...6.1

20. january 2010 at 18:00 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑
Writter: Miko

Miko
Když dorazíme na místo tak si se Shinem jdeme pro naše saky paky..celkem mě zarazí to s kym Mia leží v posteli..a Shin je podle mě taky z toho celkem na větvi..a je ňákej smutnej :(
''vstávat mládeži, jsme na místě'' oznámim..ani né hnusně ale ani né hezky..bejt v jednom autobuse s nima mi ještě nevlezlo moc pod kůži..Vezmeme si kufry a brašny a jdeme do hotelu.. Jsem tam ajko první..Shin někde byl ještě a horší věc co jsem před busem zjistila je to že budeme zase na pokojích tak jako minule..to je jak ve škole když máme zasedací pořádek a musíme tak sedět do konce roku a nebo aspoň to první pololetí, katastrofa..možná si s Kirem stihnu aspoň promluvit..jo to by bylo dobrý..:D..v pokoji si necham věci v kufru..stejnak budu přestěhovaná nejspíš v obýváku a když budu potřebovat něco na sebe tak si zajdu do pokoje vezmu si věci a bude to..Lehnu si a čekam jestli se objeví Kiro..furt se ňák neukazuje :/ jo to bude ještě dlouhý čekání..

Shin
To co sem viděl mě na jednu stranu zarazilo a na druhou rozesmutnilo..Já s Miou nebudu no..u ní má šanci jedně Strify..achjo..Vezmu si svoje věci a jdu na recepci zjistit v kolikátym patře jsme..když to zjistim tak jdu k výtahu nastoupim do něj a čekam až mě to vyveze do danýho patra..ale že se ten výtah vleče teda :/ a ani nejsme někde v pátym patře :/ jsme snad až uplně nahoře..Asi po deseti minutách konečně vystoupim a vydam se hledat náš pokoj..najdu..super..vlezu dovnitř zavřu za sebou a jdu do svýho pokoje tam si vybalim pak si lehnu do postele a nudim se..po asi půl hodince úmorný nudy vyhrabu mobil a jdu na net, notebook se mi hledat nechce, kdo ví jestli sem si ho vůbec s sebou vzal..

Miko
Už skoro usínam když se otevřou dveře a v nich Kiro..Super budu si moct s nim promluvit možná už konečně..Počkam až si vybalí a když se chystá odejít tak se ozvu..
''Kiro mohla bych s tebou mluvit?..'' kouknu na něj..kejvne a zůstane u dveří. Povzdychnu si urovnam si to v hlavě a spustim..
'' Já vim že to možná vypadá že chodim s Minim ale..neni to pravda..mam ráda tebe..i když to moc tak nevypadá po tý době co sem tě od klubu ignorovala ale to proto že když sem tam dole tancovala se všema tak si na mě tak vražedně koukal jak kdybych tam s někym něco měla..'' zakroutim hlavou a sklopim hlavu..''..s nikym tam nic nemam a s nima jsem tam tancovala z nudy..nebylo tam co dělat pořádně vy jste seděli nahoře a ani jste dole nebyli..já vás tam neviděla teda aspoň ani tebe ne..tebe sem viděla jednou a to ještě když si na mě vražedně koukal ke všemu..já chci jenom .. aby sis nemyslel že mam něco s Alexem .. tancovali jsme tam prostě jenom..líbaala sem se s nim? Ne..tak nevim proč ty tvoje pohledy tam furt..a s Minim taky nejsem..jedinný co jo je to že jsme dobří kamarádi..nic víc..tak nevim proč sis vyvodil závěr že spolu chodíme..já mam tebe..né jeho..'' zašeptam se sklopenou hlavou..nechci vědět jakej má výraz ve tváři..nechci se na něj podívat..nechci pořádně nic..okej..možná něco jo..chci aby se to mezi náma dvouma aspoň trochu vyřešilo..

Pokračování píše Mia..:D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement