On the tour with...6.2

20. january 2010 at 18:47 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑
Writter: Mia
Jen sem kejvla tomu, co říkala a víc sem mlčela. I Strify se pomalu nestihl vzpamatovat.
"MM, umim si vybrat dobu na vstávání..." zabořila sem hlavu do polštáře když ty dva odešli. Ještě sem se nestihla pořádně ani probudit a už sem měla bejt rychle připravená jít do hotelu. Hotel. Sakra, jak to bude s pokojema, nemůžu bejt s Minim?!
"Notak, netrucuj, stejně tam budeš muset jít.." zasmál se Strify a tím mě probudil z úvah. Otočila sem hlavu směrem k němu. Stál tam bez trička a koukal na mě. Udělal to určitě naschvál! Byla jsem už dokonale probraná.
Vstala sem z postele, ale nějak blbě sem si stoupla a vyvrtl se mě kotník, takže nebejt toho, že sem se ho chytla, skončila bych na zemi. Byla sem zřejmě totálně vyvedená z míry.
"Ach ta šikovnost.." postěžovala sem si a pustila jeho ruce. Spíš sem si měla dát hlavou o druhou postel, abych se trochu vzpamatovala.
Strify se jen usmál a vzal si na sebe tričko. Já se taky rychle převlíkla a vyrazili sme do hotelu. V klidu sme převzali klíče, ale ve výtahu sem si konečně připomněla to, co mě napadlo v tourbuse. Nenapadalo mě žádný přijatelný řešení. Absolutně žádný.
S Minim sem v jednom pokoji a už vůbec ne v jedný posteli bejt nemohla. Nick by mě momentálně asi taky rád neviděl a hlavně, k němu bych nešla, byl to kamarád a věděla sem, že by se tím mohlo něco podělat. Yu a Romeo nepřipadali vůbec v úvahu. Ani sme si moc nerozuměli. Kiro možná, o něj bych zájem neměla, ale zase Miko... K Sebovi mi bylo opravdu blbý chodit a Strify...
"Copak se děje?" zeptal se mě na cestě k pokoji. Zřejmě to na mě bylo poznat, že sem nervózní. a zřejmě mu včas došlo proč.
"Budeš spát u nás, jo?.." řekl, když sme pomalu docházeli k mému těď už bejvalému pokoji.
"Dobře, děkuju.." spouhlasila sem. i kdybych nechtěla, nemohla sem jinak. A zase, přítomnosti Shina Strifyho mi nepříjemná určitě nebude.
Dali jsme si k Strifymu do pokoje věci a šli do té společné místnosti se Shinem zapnout televizi. Shin se tam anjednou objevil a televize už byla zapnutá...

Kiro:
Hlasitě sem si oddech. nevěděl sem co na to mám říct.
"hele já... nechci aby to vypadalo, že proti tobě něco mám, nebo že nechci aby si byla šťastná. Já od tebe nic nečekám. Možná čekal ale.." na chvíli se odmlčím.. Pak najdu ty správný slova. "Jde jen o to, že spolu máme vydržet ještě dlouho a.. když vidim jak je to s Minim a Miou, jak se sobě vyhejbaj, kdo ví co o ní on vypráví, ona je z toho smutná... tak... nechci zažít to samý, ani nic podobnýho." nervózně sem se zhoupl na nohách a radši pokračoval v cestě...

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement