On the tour with...6.3

20. january 2010 at 19:08 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑
Writter: Miko

Miko
Popadla sem svojí brašnu a vešla do obýváku ''to sis se mnou rozhodně nic začínat nemusel'' křiknu a běžim dolu..schody sou lepší než výtah..výtahem bych tam byla za dva dny po schodech tam sem ani né do dvou minut..zalítnu hned do prvního z těch dvou tourbusů..je mi jedno do kterýho hlavně že vim že to neni tourbus ňáký jiný celebrity..zalezu si na sedačku tam se schoulim do klubíčka a bulim tam jak želva..nemá to cenu..kdybych nemusela tak bych na žádnej koncert s nima nejela..ale musim jim udělat make-up..tak jako Mia..

Shin
Došel jsem do obýváku a když tam došel i Kiro a prolítla tam tudy ubrečená Miko tak jsem se ňák bez přemejšlení ozval
''Nerad to řikam ale..neměl by si jít za ní?..'' pozdvyhnu obočí..celkem mi jí je líto..Kiro si s ní začal a teď jí..odkopl jak ňákej kus hadru..tohle bych čekal spíš u Yua né u Kira.Celkem by mě zajímalo co si ty dva řekli..škoda že sem to neslyšel, na jednu stranu bych měl bejt i možná rád že jsem to neslyšel.

Miko
Po ňáký době jsem nejspíš vyčerpánim už usla..vzbudil mě až .. Mini..
''to už jsme na místě?..'' šeptnu rozespale a rozkoukávam se..kejvne..zvednu se a jdu s nima do haly posloucham je když hrajou a pak když jdou do šatny tak se vydam za nima a nalíčim je. Pak si tam s nima ještě povídam chvilku no chvilku spíš dlouho..S Kirem nejsem..proč bych se mu teda měla věnovat víc než teď..bylo by to zbytečný k ničemu by to nevedlo..radši budu mít jenom jednoho kamaráda a nebo čtyři ale né bejvalýho kluka..začínat si s hvězdama neni dobrý .. aspoň sem se z toho poučila..

Shin
V šatně do Kira furt pošťuchuju a nebo mu řikam aby za ní třeba zašel..
''Tak za ní zajdi už ne?..'' zavrčim trošku víc nahlas no..koukla se na nás Miko a koukala trošku divně pak se nakonec vrátila ke klukům a dál si s nima povídala a já pokračoval v pošťochování a donucení Kira k tomu aby se jí třeba aspoň omluvil :D

Pokračování píše Mia :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement