On the tour with...6.4

20. january 2010 at 19:45 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑
Writter: Mia
Sedli sme si na gauč a povídali sme si. Pořád sme měli o čem. Měli sme oba strašně podobnou povahu a vypadalo to, že i hodně psolečnýho. S Yuem a romeem sme odešli dolů na oběd a hned potom sme jeli do haly. Strify mě poprosil, abych mu udělala makeup. Většinou se maloval čistě jenom sám a já z toho měla strach, ale nakonec sem kejvla.
Vyjímečně na zkooušce zařínali CB, porotže byl nějakej problém s nástrojema Blowsight. Nevím, moc sem toho nepochytila. Řešil to Nick se Strifym a nějakým chlapem.
Vydala sem se dozadu a zůstala tam s Blowsight. Jedinej kdo se mnou momentálně komunikoval byl Fabz. Seb něco důležitýho řešil s Nickem a Miniho sem radši nevnímala. Miko zřejmě byla někde poblíž něj.
Fabz mi řekl, že Mini vyprávěl něco o tom, že mám něco se Strifym. V tu chvíli se mi chtělo do něčeho kopnout. Tak v tom to všechno je. Konečně sem pochopila, co si všichni myslí. Nebo spíš co si myslí že vědí.
Vysvětlila sem mu, že je to kravina, že sme se Strifym jen kamarádi, nic víc. A že on je ten, kdo byl se mnou, když se Mini choval jako kretén. Po tom se mi trochu ulevilo.
Nesnášela sem se za to všechno. Za to jak se to pokazilo. Měla sem to nechat bejt už na začátku. Neměla sem mu ustoupit, neměla sem o tom vůbec začít uvažovat a už vůbec né mluvit. připadala sem si jak největší svině, co podrazila úplně všechny.
Kluci se vystřídali na stage. Mezitím, co doladili zvuk stihla sem nalíčit Strifyho. Věděla sem, že to budu muset před koncertem ještě trošku předělat, protože do něj zvývaly ještě skoro čtyři hodiny, ale nevadilo mi to.
Sice sem mluvila s Kirem, ale co se stalo, že do něj Shin pořád něco hučí a on se tváří tak, jako by tam vůbec nebyl, sem se neodvážila zeptat. Namalovala sem Fabze a zbytek sem přenechala Miko... Pak už sme jen přečkávali čas do koncertu...

Kiro:
Měl sem velikou trpělivost, ale už mě začínal štvát...
"Nech mě bejt, sám nic neděláš!" vyjel sem na něj. Podivně na mě koukal s překvapeným výrazem. "Já nejsem slepej ani blbej, zato ty o tom nic nevíš." odeskl sem a vydal se pryč. Už sem to nemohl vydržet. Byl sem za toho nejhoršího.
On mi chtěl strašně radit přitom sám nic nedělal pro to, aby si ho Mia všimla. Zas tak blbej nejsem, abych si nevšiml... byl víc neviditelnej než kdy jindy. A mezitim se do toho vecpal Strify. Ne že bych mu nevěřil a on by nebyl hezkej a milej ale, teď už sem pochyboval o jeho šanci, protože když Strify chce...
A já... Opravdu ale opravdu sem si nestihl všimnout, že by mezi mnou a Miko vůbec nějakej... vztah.. proběhl. A ani sem nevěděl že by o něco takovýho až tak stála. Ale možná to tak bylo lepší... jak sem řekl v tom hotelu.

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement