On the tour with...6.5

20. january 2010 at 20:01 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑
Writter: Miko

Miko
Když zkončili tak prej že bude autogramka..Nejdřív Blowsight a pak CB no to je fakt skvělý..-.-..sednu si a vyhrabu mobil přemejšlim jestli napsat Alexovi nebo ne..prej má bejt dneska tady takže mě napadlo jít zase někam..odjíždíme stejnak až prej zejtra nebo co tak proč ne..napadne mě mu zavolat, odejdu kousek od CB a od Mii a zavolam mu..ale ta Miina partička na mě stejnak kouká divně a já se culim jak sluníčko protože dneska řekl že může takže někam zajdeme..Jupí :D..když asi po čtvrt hodince dokecáme tak se vrátim za ostatníma..
''V kolik zejtra odjíždíme?''
''dopoledne asi ňák ve dvanáct'' řekne mi Strify kejvnu..vrátim se do tří ráno takže by to mělo bejt v pohodě..
''Jdu do klubu v hotelu se objevim do tří'' kouknu na ně..koukaj na mě divně ňák..hlavně Mia a Shin..sednu si a koukam na ně..je tam ticho kdyby spadl špendlík tak by bylo slyšet jak cinknul o podlahu..

Shin
Napadl mě menší nápad a chtěl bych ho uskutečnit..Vim že mě zato Kiro zabije ale..to je jedno..
''Kiro ti to ale pokud se nemýlim nedovolil'' kouknu na ní..Kiro mě zabije to vim ale..risknout sem to fakt musel.. Zajímá mě co ty dva řeknou ..

Miko
Musela sem se začít smát..on mě snad neslyšel když sem byla v tom obýváku a řvala na Kira..po chvíli spustim přece jenom..
''My spolu ale NEJSME..nezajímá se o mě rozešel se se mnou tak nevim co by mu do toho mělo bejt..nic..Já si budu chodit ven s kym chci a kam chci..'' ušklíbnu se a uklidim si mobil do kapsy u kalhot..

Shin
Usměju se..to sem čekal že řekne..
''Máte se furt rádi tak mi netvrď že mu na tobě nezáleží..Mie na tobě myslim taky záleží..a co pak Mini?..'' ušklíbnu se..
'' Ne nemáme se rádi..já jeho už rozhodně ne..už ani ne jak ňákýho blbýho kámoše..možná trochu jo ale nevim o tom..'' zašklebí se..Maj se rádi..já to ňák dokážu..:D.. doufam :D

Pokračování píše Mia
Poslední dobou sem si ňák oblíbila téma hádky..a taky že s nima otravuju kde se dá..:D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement