On the tour with...6.6

20. january 2010 at 20:45 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Nechala jsem ty dva, aby se tam dohadovali, jen sem nechtěla, aby se zbytečně rozčiloval Kiro. A bylo na něm vidět, že do výbuchu mu chybí už jen kousek. Vzala sem ho za ruku a stiskla ji.
"Deme..." řekla sem rozhodně a vstala. On mě následoval. Zřejmě pochopil.
Sedli jsme si k podiu. Hala byla pomalů úplně prázdá, ale stejně by nás tady nikdo neviděl.
"Máš jí rád?.." zeptala sem se. nechtěla sem ho s tím otravovat, ale kdyby si nechtěl promluvit, určitě by mě zarazil. Spolíhala sem na to.
"Jo ale.. já sem ani neměl ponětí že by mezi náma bylo něco.. víc. Neměl sem ponětí že by něco takovýho chtěla. A teď když ty a Mini... asi bych ani nic takovýho nechtěl." začal si hrát s jedním z jeho prstýnků. Podívala sem se na jeho ruce.
"Na mě a Miniho kašli. Já sem exemplární příklad blbosti. Myslíš si, že teď vim, co mám dělat?.." ironicky sem se zasmála. Nevěděla sem nic. Pomalu ani kde jsem.
"Myslim si, že si se Strifym... ale příjde mi to divný, protože vim, že by se choval jinak, kdyby to tak bylo." řekl upřímně.
"Taky že nejsem. Uznávám že se mi líbí, ale všechno to, co vypadá jako vztah je prostě shoda okolností. Já si nejsem jistá , jestli bych něco takovýho chtěla i kdyby to chtěl on."
"To jsme dva." na chvilku se odmlčim. "Ty si nepostřehla že on by to tak chtěl už dávno?" udiveně se mě zeptal. jen sem zakroutila hlavou. Nad tím sem opravdu nepřemýšlela. A snad ani přemýšlet nechtěla. Bála sem se toho. Příšerně sem se toho bála.
"Eh, to sem nevěděl. Myslim že v tom si můžem podat ruce." opřel si hlavu o zaťatý pěsti.
"Kiro, vykašli se na to, nech jí se vyblbnout. Já jí psolední dobou taky nechápu. A jestliže nevíš o tom, že byste spolu něco měli, tak to tak zřejmě bude. A nebude to tvoje chyba." položila sem mu přátelsky ruku na záda. On zavřel oči a tiše souhlasil slovíčkem "jo"... Byla sem rozhodnutá s Miko promluvit. Nevěděla sem kdy, ale chtěla sem. Teď večer to asi nepůjde a v tourbuse pojede s Minim a klukama. Takže sem to musela stihnout mezi tím.
Před náma se objevil Strify. Přikejvla sem aby věděl že je všechno v pohodě. Sedl si před nás na zem a koukal z jednoho na druhýho.
Kiro se nejdřív zadíval na něj a pak na mě. Nenápadně do mě šťouchnul kolenem, ale tušila jsem, co to znamenalo. Udiveně sem se na něj podivala ale on kejvnul. Chápali jsme oba dva řekla bychaž dobře. Jen mě se to nechtělo vůbec uspěchat, právě naopak.
Pohledem sem se znova vrátila ke Strifymu. Ten na nás nechápavě koukal, jakou morzeovku to máme. Usmála sem se, dala mu pusu, zvedla se a šla směrem k šatnám. Zaslechla sem už jen Kira, jak říká:
"Bež ne?"
Musela sem se zasmát. Po chvíli mě doběhl Strify. Zastavila sem se na straně a otočila se na něj. první čeho sem si všimla byl potůček potu na jeho krku. Hned na to sme si vzpoměla na jeho taneční kreace. A pohled do jeho očí to zabil všechno. Zastavil se těsně přede mnou. Bylo vidět že neví co má čekat. Nevěděl do poslední chvíle. Dokud sem si ho za tričko nepřitáhla blíž a nezačala ho opatrně, jak kdybych se bála že se spálím, líbat.
Usoudila sem že mu to nevadí z toho, že dal obě ruce okolo mýho pasu a opatrně už to nevypadalo.
Skřípací dveře šatny ná upozornili, že se někdo blíží, takže sme se včas sobě přestali věnovat. Byla to Miko. Nemohla sem si odpustit rýpnutí.
"Užij si to.." prohlásila sem za ní.. Ona se pozastavila, ale hned zas pokračovala v cestě. Na konci chodby stál kiro, ale ten vypadal, že je v pořádku a snaží se jí nevníat.
Po ní ze šatny vyšel zbytek v čele s Yuem a Shinem. O něčem mluvili ale jak si všimlu nás dvou, diskuze přestala. Buď byla o nás, nebo sme je trochu překvapili... ale jak sem řekla, nechtěla sem to uspěchat a tohle pro mě zatím nic moc neznamenalo.

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement