On the tour with...6.8

21. january 2010 at 14:59 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
"Ty si chodila s Kirem?" zeptala sem se okamžitě. Miko vypadala hodně zaraženě.
"Jo.." řekla potichu.
"Fajn, jen mi vysvětli, jak to, že o tom on ani nevěděl? A ještě to chudák schytal."
"Stejně mu na mě nezáleží. tak je to jedno. Nezáleží tady na mě snad nikomu.." odsekla mi.
"Jo, ale nějakýmu Alexovi kterýho znáš z baru určitě jo. Jen mě, která tě zná celej život a kirovi kterej tě má rád ne! Vzapamatuj se trochu. On není jen tak někdo, divíš se mu snad, že nechce spěchat?" odpovědi sem se v nejbližší chvíli nedočkala, tak sem pokračovala. "Mimochodem, kurva nejsem, i když možná radši věříš Minimu, než mě. V době kdy ty si se bavila s tim tvým miláčkem mě on nádherně ignoroval. Nick ti to může potvrdit. takže kecy o tom jak sem ho podvedla se Strifym sou hodně mimo." zakončila sem a odešla za ostatníma. Na hlavu si od Miniho srát nenechám.
Vyrazila sem dolů. V tuhle chvíli sem si přála mít tourbus s nima. Možná že se dalo říct, že sem chtěla Strifyho využít k pomště, ale nebylo to určitě jen v tom. Váhala sem, jestli mám, nebo nebo nemám... a zatim sem si vůbec nebyla jistá.
Čekalo se už jen na nás dvě, takže když sem přišla, my jsme mohli vyrazit.
Doufala sem že se jí to rozleží v hlavě. jak Kiro, tak ten její úžasnej Alex. A Mini. Byla sem naštvaná a zároveň mi bylo do breku. Sedla sem si vepředu, na jednu ze čtyř sedaček u řidiče, pustila si MP3a koukala z okýnka. Strifyho sem si opravdu nevšimla. Teprv až když si kě mě přisedl a trochu se mě dotkl. Trovchu sem se lekla, ale jen co sem viděla jeho, uklidnila sem se.
V noci na dnešek už mi nebylo blbý spát vedle něj. Možná pro to, co mi řekl Kiro, takže by mu to nemělo vadit. A zřejmě nevadilo.
"Co ty tady?" zeptal se mě když sem vypla mp3 a byla připravená s ním mluvit.
"Je mi nějak... divně smutno..." podivala sem se na něj.
"Bude dobře.." usmál se a pohladil mě po vlasech.
Noc sme neměli strávit v tourbusu, ale už jsme měli bejt na hotelu. Což pro mě znamenalo další noc s ním. Měla bych přemejšlet trochu rychlejc.
Když sem se podivala do jeho očí, viděla sem jasný ANO, ale když sem zapojila mozek... tak sem váhala.. hodně sem váhala. A to se mi nelíbilo. Potřebovala bych víc času. ne že by ho bylo málo, ale něco sem začla, a přišlo by mi trapný, od toho teď utíkat.
Opřela sem si o něj hlavu a strávila sem s ním skoro celý ty dvě a půl hodiny cesty.
Tenhle hotel se mi líbil. Nebyl to typickej vlkem hotel, ale přesto byl celkem luxusní. Okamžitě sem se uvelebila v posteli, ještě oblečená v normálních věcech. jen co tam přišel i Strify, upozornila sem na to, že bych se měla jít oprchovat a rychle sem šla. Možná to vypadalo trochu jako útěk, ale třeba mi ta horká voda pomůže...

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement