On the tour with...6.9

21. january 2010 at 15:52 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko

Miko
Takže já zase jsem ta nejhorší. Úžasný. A že Alexovi na mě záleží a těm dvoum ne. A kdo řikal že Alexovi na mě záleží. Nikdo. Nechápu kde to vzala. Vždyť nejsme ani pořádně kámoši na to pár. Alex je dobrej možná pro zábavu v noci do klubů ale jinak podle mě ne. A já nemůžu za to že s nim sem se dokázala zabavit víc než s ostatníma. A prej že Kiro mě má rád. To taky nechápu kde vzala kdyby mě rád měl tak neřekne to co mi řekl.
Když dojedeme do haly tak se začne .. zkouška, do šatny kluky jít nalíčit, koncert a do hotelu..a občas za zábavou..Připadam si jak na hnusnym kolovrátku. Já mam to černý vlákno a Mia to bílý. A to jsem teprve někde na začátku a zbytek života je přede mnou ještě furt.
Závidim těm starejm babičkám. Jsou už u konce ..jejich vlákno brzo skončí..Nejradši bych si to s nima vyměnila. Oni by měli celý vlákno před sebou a já se blížila ke konci. K tomu krásnýmu konci.
I když já bych mohla svoje vlákno taky už brzo přetrhnout. Tim že bych si něřim ten konec urychlila. Mohla bych začít něčim né tak hroznym a pak trochu.. přitvrdit..

Shin
Celkem by mě zajímalo nad čim Miko furt dumá..Už se přes třičtvrtě hodinky nepohla pořádně a furt jenom kouká do zdi a přemejšlí nejspíš protože jinak by už rozhodně aspoň odešla ale ne..Ona je kousek od nás, stojí a kouká do zdi. Zajímavej pohled na ní. Jak tak koukam tak i ostatním to je celkem divný.

Miko
Napadla mě už taková věc jako drogy. Nevim co mě to napadlo..To bych si život vzala moc rychle a zas tak rychle nechci. Chci aby to bylo tak akorát..Ani né rychle ale ani né až někdy za sedmdesát let :/

Pokračování píše Mia..
Krátký ale mě to zas hodilo ten neautorizovanej přístup a já si to už nepamatuju..
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement