On the tour with...7.0

21. january 2010 at 18:58 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Vrátila jsem se za sprchy a šlo si pro něco k pití. Sedla sem si před minibar a prohlížela si jendotlivý energydrinky a podobně. To sem na noc vážně nepotřebovala. Šeptala sem si pro sebe text Mansonových písniček v domění, že sem tam sama. Když sem si ale konečně vybrala obyčejný džus, zjistila sem, že nejsem.
Na křesle seděl Shin. Rukama si podpíral hlavou a ani kousek ho z křesla nevyčníval. Vypadal, že mě nevnímá, ale tomu sem nevěřila. Sedla sem si na konec gauče nejblíž jemu a čekala, jetli na mě promluví on. Nedočkala jsem se.
"Neměl by si jít spát, prej budem brzo ráno vstávat.." řekla sem a odhrnula mu vlasy z čela, aby mě alespoň viděl, kdyby se rozhodl na mě podívat.
"Hmm.." Odpověď jako od dítěte, které odháníte od hry v počítači. A mami ještě chvílii...
"Tak dobrou noc." zvedla sem se z gauče a šla si lehnout. nechtěla sem ho tam nechat samotnýho, protože bylo vidět že ho něco trápí, ale stejně bych tam byla na nic, jestli ne úplně navíc.
Otevřela jsem džus, napila se a jen co sem si stihla lehnout do postele, přišel i převlečenej a osprchovanej Strify. Ležela sem k němu zády a neotočila sem se, dokud sem neucejtila jeho ruku na mým boku. Jen co sem to udělala naklonil se ke mě a políbil mě. Když sem nic neříkala udělal to znova.
"Strify?.." řekla sem nejistě. Ale tohle bylo nutný.
"Ano?" trochu se ode mě oddálil, asi aby na mě líp viděl.
"Já sem trochu přemýšlela a... potřebuju čas. Víš co myslim?" podivala sem se na něj a čekala, co na to řekne. nebála jsem se, že mě pošle do háje, jen sem neměla nejlepší pocit. Z mě neznámých důvodů.
"Vím.." přikejvl. "Nechceš si se mnou nic začínat.. já to chápu.." říkal to podivným tónem. Ani uraženým, ani milým.
"Já to nemyslim špatně, jen nechci udělat stejnou chybu co před tím a chci si bejt jistá. I když si nemyslim, že si stejnej jako Mini." propletla sem svoje prsty s těma jeho. Přišlo mi to strašně hnusný mu to jen tak z ničeho nic říct. Takový.. chladný.
"Já tě chápu... bude lepší když si to rozmyslíš.. už kvůli kapele.. a tak. Zatim můžem bejt prostě dobrý kámoši.." usmál se. Nevěděla jsem jak dobrý, ale počítala sem s tím, že to bude jako do teď, takže sem s úsměvem přikejvla a přitulila se k němu.
"Dobrou noc.." šeptla sem. Nechtěla sem se te´d ptát na to, co je se Shinem, ale v plánu sem to určitě měla. Někdy...
probuzení nebylo příjemný. Nebo spíš nebylo příjemný přijít do obýváku oblečená tak, jak sem byla a potkat tam Yua s Romeem. Co tady ty dva dělali, to sem netušila.
"Už sem myslel že vás pudu probudit." podival se na mě Yu.
"Hmm, že by den kdy by se mi dařilo vyhnout se blbejm věcem?" ušklíbla sem se. "myslim že ho radši probudim sama. Z tebe by moh mít šok." položila sem flašku na stůl a šla probudit Strifyho. Co sem pochopila, měli jsme se chystat k odjezdu.

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement