On the tour with...7.1

21. january 2010 at 19:13 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko

Miko
Nesnášim když musim bejt na pokoji s nim. Ale co se dá dělat. Občas to má výhodu ňákou. Je dobrej budík. Zamžouram porozhlídnu se po pokoji a kouknu se nad sebe..Kiro..budil mě..
''to už musíme?''
''jo'' kejvne a jde nejspíš vedle do obýváku. Možná bych měla s někym promluvit..Pojedu v tourbuse s nima buď mi to dovolej nebo ne. Dojdu se převlíknout a učesat. Líčit se nebudu to udělam až v buse. Popadu brašnu a jdu za nima do obýváku se sklopenou hlavou radši.
'' mohla bych bejt dneska s váma?..chtěla bych jenom..si možná promluvit s někym a v jinym buse nejspíš těžko když ten někdo tam nebude'' povzdychnu si a kouknu na ně..Tim někym sem měla namysli Miu. Vypadá to že přemejšlej ale chtěj říct ne..
'' prosím'' nahodim psí pohled..promluvim si jenom s někym dojedu s nima na místo a pak dam pokoj. Nakonec po době přemejšlení kejvnou..teda spíš Mia..Pousměju se..
''Díky..jakmile dojedeme na místo pak tak dam pokoj..slibuju..'' zas sklopim hlavu
''A co když to tak někdo nebude chtít?'' zaslechnu Kira.ehe..
'' To se rozhodně nestane'' pousměju se..
''Co ty víš..třeba jo..'' zvedne se a potom odejde..za nim i ostatní..odejdu taky a pak k nim do busu..jdu si nejdřív sednout blíž k řidiči abych se trochu zklidnila než jim pudu něco říkat.


Shin
Že by se konečně chystala omluvit nebo něco?..Nastoupíme do našeho autobusu a povídáme si.Miko si šla sednou k řidiči..snad přijde a nebude jako když jí do toho Kiro donutil..Nakonec se tam přece jenom objeví..

Miko
Po několika krátkejch ale pro mě dlouhejch minutách jak jim to řeknu se tam ukážu..Všichni seděj jenom já stojim..sklopim pohled a trochu se rozpovídam na téma omluv..omluvim se všem..těm co sem něčim ublížila a pak všem dohromady..Mrzí mě to..nechápu proč sem byla tak blbá..fakt to nechápu..Když dokončim svojí řeč tak pronesu ještě pár slov..
''Až vystoupíme tak od tý doby vám dam už pokoj radši..'' šeptnu se sklopenou hlavou
''Někdo to tak ale třeba chtít nebude'' ozve se znova ten samej mě až moc známej hlas podruhý za den ta samý věta.

Pokračování píše Mia..:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement