On the tour with...7.2

22. january 2010 at 21:50 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Sedla jsem si k němu na postel a po chvilce sem se přece jen odhodlala ho probudit. Dala sem mu pusu na tvář a oslovila ho. Usmál se, ale dělala sem že to nevidim.
"Vstávej, dobrovolně nebo tě zlechtám.." pošeptala sem mu a zasmála se. Nic. dělal to nschvál, tak sem ho pod peřinou začla lechtat. Nakonec sem ale samozdřejmě skončila špatně já.
"Né počkej, musíme se nachystat, za chvíli jedem.." zasmála sem se. Hned potom přestal a zatvářil se vážnějc.
"Musim se ještě převlíknout..." pousmála sem se a zvedla se z postele. Strify přikejvl a taky vstal. něco se stalo.. možná. protože z ničeho nic byl.. tak vážnej až mě to děsilo. Vzala jsem si věci a rychle se šla převlíknout. Trochu sem se upravila, vyčistla zuby a byla připravená.
Dala sem tašku do počátečního stavu a šla do obýváku. Až na Strifyho tam byli všichni. ten byl zřejmě v druhý koupelně. Shin se netvářil o moc líp než včera večer, ale nechala sem to bejt.
Po nějaký době se objevila i Miko. Nechápa sem o co jí de, ale ankonec sem přikejvla na to, aby jela se mnou. Hold to znamenalo další noc se Strifym. Ale to mě nezabije.
Ten se objevil chvíli po tom, co sme to dohodli a mohli sme jít.
V busu sme si povidali... Strify semnou pořád nijak extra nemluvil, takže sem byla odkázaná na Kira. Yu a Romeo si opět vystačili mezi sebou a notebookem. Až když se objevila Miko, začali vnímat okolní svět.
Všichni sme si vyslechli to, co řekla.. a já si nemohla odpustit nereagovat na Kirovu připomínku.
"Tim někdo myslel sebe." usmála sem se. Jestli je tohle pravda, tak alespoń tyhle dva by mohli bejt v klidu spolu. Já už druhou takovou blbost neudělám. Ne během tohohle turné.
Byla to pro mě možnost a já vím, že ne možnost k tomu, abych si tady s někým něco žačínala. Navíc by to ani nemělo budoucnost. S tím už sem se smířila. Ale pořád to nešlo říct nahlas. Nešlo to říct před Strifym, protože jakmile sem ho před sebou viděla tak... tak to prostě nešlo.
Byla sem mimo přítomnost. Přestala sem vnímat všechny okolo. Přála sem si být někde úplně jinde. Možná s Minim. Možná sem ho začla mít ráda a mrzelo mě to, co si myslel. Věděla sem, žese něco podobnýho stane a přesto sem mu na to přikejvla. Buď sem tak blbá, nebo hnusná a mě to nevědomě baví. Ozvala se písnička od Mansona. Po malým okamžiku sem si uvědomila, že ej to moje vyzvánění a šla si dozadu zavolat.
Jako obvykle to nebylo nic důležitého. Můj milovaný kamarád, který se už značnou chvli snažil nebýt jen kamarádem zjišťoval stav a jestli sem vůbec naživu. Rychle sme ho odpálkovala a zatáhla se do postele. Sice bylo ještě brzo, ale mě se tam jít nechtělo. Nebylo proč.
Strify se choval podivně, Shin ještě podivněji, Kiro měl určitě o zábavu postaráno a o tech dvou ani nemluvím. Nebyl nikdo, kdo by mě mohl schánět, tak sem zůstala. Zavřela sem oči a toulala se fantazií.

pokračování píše Miko..:]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

Comments

1 Alex Alex | Web | 26. january 2010 at 16:54 | React

Ahoj.Píšeš ráda Fan fictions?Tak se podívej ke mě na blog,do rubriky Fan Fictions a přihlas se (budeš mi posílat FFky,který sama napíšeš.¨budu moc ráda :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement