On the tour with...7.4

23. january 2010 at 14:53 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Neochotně sem se odebrala s ostatníma do haly. Už mi to všechno začínalo lízt na mozek. Možná ten stereotyp, možná to, že si nemám s kým vážně a normálně popovídat...
Každopádně sem neměla dobrou náladu. Pozitivní na tom bylo, že to nikoho nezajímalo. Když kluci pomáhali dodělat podium, šla sem dozadu za stage. Sedla sem si tam na schody který vedly zřejmě dozadu k šatnám. Světlo bylo na fotobuňku. Rozsvítilo se, když sem přišla, ale v zápětí bíle probliklo a hned na to zhaslo. I ta světla ze mě přestávají svítit. Nasadila jsem si sluchátka a zůstala tam.
Do hlavy mi pořád naskakoval Shin. Bylo mi líto, že se se mnou nebaví, bylo mi líto že se se mnou nebaví i Strify. Nechápala sem to, chtěla sem a zároveň mi to bylo jedno. Uznala sem ale, že to je perfektní situace na to, rozhádat se s každým, takže sem chtěla uskutečnit rozhovor s Minim a vypadnout na chvíli z hotelu. Chtělo to oddych!
Zahlídla sem kluky, jak dou dozadu a tak sem vyrazila za nima. Vyjímečně sem si místo Nicka vzala Miniho. Byl připravenej na to, že za ním příjde Miko, takže se tvářil hodně překvapeně. Sedla sem si na vyšší židli než byla ta jeho a začala s makeupem. Musim uznat, že mu vážně slušel. Sem tam sem se podivala do zrdcadla vedle na Miko. Když sem skončila otočila sem ho obličejem k zdrcadlu a uklidila věci.
"Potřebovala bych s tebou mluvit." řekla sem nezůčastněně mezitím co se problížel v zrdcadle. Oh bože to je narcis, pomyslela sem si. Kdo by ne. Koukal na sebe jak na svatýho.
Sebrala sem se a odešla ze šatny na chodbu. Sedla sem si ke zdi a čekala až se objeví. Měla sem sto chutí pronýst nějakou narážku, když se konečně objevil, ale věděla sem, že už tak budu dost nepříjemná, taže sem si to radši nechala pro sebe.
"Vysvětlil by si mi prosím co si to o mně vlastně myslíš?" zeptala sem se ještě celkem klidně a mírně.
"Co prosim?" popovytáhl obočí. Normálně už bych vybouchla, ale držela sem se. Musela sem se držet. Nebyl to někdo, na koho bych si mohla až tak vyskakovat.
"Co si to o mě vykládal... o mě a o Strifym..." upřesnila sem a upřeně sem se mu koukala do očí. Nebo sem se o to alespoň snažila, jenže on pořád uhejbal.
"Pravdu." vypadlo z něj nakonec.
"Fajn takže ty si myslíš že sme tady pro to, abych se s každým vyspala nebo jako co?" vyjela sem na něj. "Asi tě zklamu."
"To sem neřek ale... budeš radši s nim než se mnou."
Chtěla sem mu říct že má pravdu. Chtěla sem mu nejlíp dát facku. Ale nemohla sem. Nevěděla sem, kde se ve mě tenhle hnusnej pocit bral. Ale ublížit mu ve skutečnosti nechci.
"Já s nim nechodim, nechodila sem a nepodvedla sem tě s ním." odpověděla sem už klidnějším hlasem. Tentokrát sem se na něj nedívala já. Dívala sem se chodbou směrem k podiu a k fanynkám, který už tam určitě byly.
Nic neříkal a mě se z neznámého důvodu chtělo brečet.
"Tak už to prosimtě nikomu nevykládej." zakončila sem to. Zvedla sem se ze země a šla pryč. Směrem k podiu, ale zahla sem dřív a sedla sem si na ty schody do tmavý uličky, kde nefungovalo světlo. Připada sem si jako ve špatným filmu. Ve špatným filmu kde ensvítí ani to zasraný světlo! Když sem uslyšela Strifyho hlas, kterej zněl celou halou, konečně sem si trochu ulevila a začala brečet. Zůstala sem tam přes celý koncert a ještě chvíli navíc. Trochu sem si otřela oči ale nijak mloc sem neřešila, že sou možná rozmazaný nebo ubrečený. A doufala sem že to nebudou řešit ani ostatní.

pokračování píše Miko..
 

1 person judged this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

Comments

1 Michelle Michelle | 11. february 2010 at 9:16 | React

Mám ti od Mii vzkázat, že jestli chceš, tak další díl klidně dopíše někdy do prázdnin nebo tak.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement