Broken Wings 0.6

2. february 2010 at 16:07 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

"Hele, měl bych pro tebe něco lepšího... ale nesmíš to říkat šéfovi.." prohlásil Michael kryž mi zapínal pracovní ,,podprsenku,,. Už sem si an něj zvykla, takže mi nepřišlo divný že je v místnosti když se převlíkám. Spíš mě děsilo to, co říkal. Bylo o něm, sice jen mezi holkama, známo, že po klubu občas sežne nějakou slečnu a dohodí jí ,,klientovi,, jako kurvu.
"Víš že s timhle na mě nemáš chodit." odsekla sem mu okamžitě. On byl ten, co mě měl bránit, když zrovna nebyl v práci David. To byl úžasnej kluk. Bylo mu sice jen něco málo přes dvacet ale svaly měl a mimo to dokonce i mozek! To se o Michaelovi moc říct nedalo. Nevěděla sem jestli to sou pomluvy nebo pravda, ale stejně sem si dávala pozor.
Jedna holka, co pravidelně chodila s klientama se mu na to chtěla vykašlat, ale když mu to řekla on jí profackoval a znásilnil. Potom to už dělala do doby, než jí padla smlouva a mohla odejít. Alex o ničem nevěděl. Vymluvila se na svýho přítele a Michael mu leze tak příšerně do zadku, že ho ani nenapadlo, že by to mohl být on.
"Nejde o sex, to bych si nedovolil..." zřejmě věděl že dozvěděl se tohle Alex tak už by se v životě nepostavil. A navíc zřejmě věděl o Maxovi.
" Tak už se vymáčkni, nemám čas..." řekla sem otráveně když sem se konečně převlíkla a trochu si upravila vlasy...
"Víš jak sem chodí takovej ten chlapík v kvádru... černovlasej... asi ke čtyřiceti mu bude..." na chvíli se odmlčel. Nevim, jestli čekal odpověď.. "De o to, že mi řikal, že se mu s tebou dobře povidá a že by byl schopnej za to zaplatit. Do příště sem se tě měl zeptat a to příště je dneska. nemusíš se bát, kdyby něco, budu u toho salónku takže stačí zavolat... a bral bych jen necelou polovinu s Tím, že sem mu řek že pod tři tácy na celej večer nepudeš." podival se na mě. Já na něj jen vytřeštěně zírala.
Tenhle chlápek mi vždycky nechával velký spropitný... myslela sem si, že je to pro to, že mě vždycky zdrží od práce ale možná to bude ještě v něčem jiným. A ta cena? Připadala sem si jako kdybych na prodej byla já.
Michael čekal co mu řeknu. Nepřetržitě mě pozoroval jako kdyby to ze mě chtěl vyčíst.
"Nebudu s nim spát... nebudu se s nim ani líbat. Nic. Za co by platil?"
"Víš že existujou různý lidi. některý platěj za to aby se mohli dívat, některý tě chtěj svázat, některý si chtěj povídat..." Tím mě přivedl na myšlenku, že by to mohl být úchyl. i když sem věděla že má ženu a dvě děti. Ukazoval mi fotky v peněžence. Co když už se ho pak nezbavim? Co když...
"Notak, jde jen o jeden večer.. a budeš za to mít víc jak dva tácy.. nebudeš muset lítat po celým podniku... tak co?" stoupl si přede mě aby bylo jasný že chce znát odpověď.
"Fajn." odpověděla sem mu zoufale a zase se otočila do zrdcadla. Měla sem obavy, ne že ne...

pokračování příště...
 

1 person judged this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement