Broken Wings 0.8

13. february 2010 at 11:03 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Vzala sem si od něj ty peníze se slovy "Čekala sem víc.", aby si nemyslel, že se mi to nějak extra líbilo a hodlám to dělat častěji. Naštěstí se před jeho odpovědí ozvalo zaklepání a po chvíli někdo vešel. No, někdo. Alex.
"Co tady děláš?" zmateně se podival na Michaela. "bež prosimtě.." mávnul směrem ke dveřím a Micheal poslušně odešel. Mezitím sem rychle zastrčila peníze do kapsy u kalhot a uklidila pracovní věci na svý místo. Když sem se podívala zpátky, dveře byly zavřený a Alex tady pořád stál.
"Přimesl mi jenom dýška, co sem měla za barem." řekla sem aby si nemyslel že to mělo nějakej skrytej význam. O to bych fakt nestála. Jen přikejvnul.
"Dáš si se mnou ještě drink? Pak tě hodim domů."
"A pil si?" nedůvěřivě sem se na něj podívala a vzala do ruky černej kabát připravenej k odchodu.
"Ne tak abych nemoh řídit, neboj se.." otevřel mi dveře a počkal až výjdu.
Šli jsme nahoru do jeho kanceláře. Teda, taková ta typická kancelář v tomhle podniku. Stůl, žídle, počítač, kožená sedačka, bar a křeslo ladící s gaučem, na který sem se posadila. Nabídl mi vodku, whiskey a dalších pár lahví co tam měl. Nic sem nechtěla. Měla sem z tech drinků nějak zamotanou hlavu.
"Tak co, už si rozmyslela tu práci?" zvedl oči od nalévání skleničky, takže to trochu přehnal.
"Neměl bys pít když řídíš." Ticho. Ticho. TICHO. FAJN! "No, ještě si nejsem jistá, ale uvažuju o tom... docela vážně... do konce tejdne ti dám vědět." Až pak sem si uvědomila že to už sou jen dva dny. Usmál se a podal mi tu skleničku abych si teda vzala já, když né on. Tak sem si jí teda vzala a vypila jakousi zlatou tekutinu v ní. Nebyla to whiska ale chutnalo to dobře.
"Můžem jet?" zeptal se a vzal klíče ze stolu. Jen sem tiše odložila skleničku a vyrazila ven z klubu.
Vzal to delší cestou. O hodně delší cestou. Ale nevadilo mi to, konečně sme mluvili o něčem jiným než o práci a plánovanejch zěmnách. Ale když se mě zeptal, jestli už se objevil nějakej jinej kluk, než jeho syn... musela sem zalhat.
"ne.. potkala sem sice pár fajn kluků, ale nic z toho nebude." Otočila sem hlavu směrem k okýnku. Vlastně to až tak moc velká lež nebyla. Mini se mi neozval a asi k tomu měl dobrej důvod. A já si s ním vlastně ani nic začínat nechtěla. Možná. Ne, určitě.
Nebyla sem si jistá, ale naštěstí sem tuhle otázku řešit nemusela.
Před barákem sem mu poděkovala za odvoz, rozloučila se a s radostí zapadla do postele. Rozhodla sem se, že se osprchuju hned jak vstanu, protože sem byla strašně ospalá. Převlíkla sem se do kraťasů a trička a zapadla do postele. Možná bych si mohla koupit alespoň králíka, aby byl někdo rád, když příjdu domů...

pokračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement