Broken Wings 0.9

17. february 2010 at 8:50 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  1.série

Keep ORIGINAL SOURCE of this story, please!!!

Hlavní hrdinové:
Mia
Nick
Mini
Seb
Maxmilian

Sobota. Přede mnou dva dny volna. Jen mu ještě mám říct jak sem se rozhodla. Ale Alex prozatím nikde. Po pár hodinách, když už se ručička na hodinách blížila k jedenáctce se ale Alex objevil. A za ním Mini, Nick a Fabz.
Bylo mi jasný, že Fabz jde za Vanassou.. a ty dva si mě ani nevšimli. Totiž, všimli si mě, když už stáli u stolu, ale to už ke mě přišel Alex.
"Máš na mě teď čas?" zeptal se netrpělivě.
"Měla bych.." přikejvla sem. Na to mi přehodil ruku okolo ramen a ved mě nahoru po schodech.
"Tak co, už máš jasno?" usmál se a nalil nám oboum symbolicky trochu vodky.
"Jo, měla bych mít... jen se tě chci ještě zeptat.. co by to všechno obnášelo." vzala sem si od něj tu vodku a posadila se na gauč.
"Jak to myslíš? Doufám že si tím nechtěla říct že bych po tobě chtěl něco víc než to tancování..."
"Ne, to ne, tak sem to nemyslela. Ale jako... třeba jak dlouho bych tady byla a tak.." zamluvila sem to, protože ve skutečnosti sem to tak trochu tak myslela.
"No tak záleželo by na tobě, jak bys to chtěla... ale předpokládal bych, že by si tancovala třeba pátek, sobota... a ty tři zbejvající dny bys dělala ta co doteď. Časem by ses mohla rozhodnout třeba jinak.. nechci tě do ničeho tlačit."
Znělo to celkem dobře. Ale přeci jen sem se docela děsila toho, že by se mě moh dotknout někdo, od koho bych to nechtěla. A muselo to na mě bejt vidět.
"Neboj, nikdo si nic nedovolí.. a když, tak už si na to do konce života nevzpomene." usmál se a sedl si ke mě. Teď sem si připadala hodně špatně a chtěla sem co nejrychleji odejít.
"Jo, takhle to zní dobře... takže od příštího tejdne?" podivala sem se na hladinu průhledný tekutiny, kterou sem v malinkatý skleničce držela v ruce.
"Jo, jen mi to podškrábneš a bude to vyřízený... řeknu holkám aby tě trochu informovaly."
"OK, díky..." vypila sem vodku, i když sem na ní vůbec neměla chuť a dala mu tu skleničku. "Radši du, nebo si zase něco vyslechnu..." zvedla sem se z chauče a rychle zamířila ven. Na schodech sem trochu spomalila, aby mě někdo nemusel sbírat polomrtvou ze země a jen co sem se objevila dole zastavila se u mě Sarah.
"Kde do prdele seš, nestíháme..." zastavila se, aby mi to mohla rádoby natřít.
"Abyste náhodou jendou nepracovaly.. šéf se mnou chtěl mluvit."
"Kdybys mu ho nekouřila pro to aby ti přidal taky bys musela makat. Vem si šestku." odsekla mi a otočila se na stůl za náma. Kluci. Nevinně se usmála a odcupitala si to na podpatcích pryč.
"Kráva jedna peroxidní..." řekla sem potichu, radši se jejich směrem ani nepodívala a šla na bar pro tác s vločke a tužkou co sem tam nechala.
Co dělám, mě může bejt jedno, jestli to slyšeli nebo ne...

poračování příště...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement