On the tour with...7.5

17. february 2010 at 8:54 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Mia
Zalezla sem si dozadu a doufala sem, že sem byla tak nenápadná jak sem si připadala. Zřejmě sem si tak ale vážně jen připadala, protože se objevil Shin.
Nevěděla sem, jestli jde za mnou, tak sem si hlavu položila obličejem na kolena. Nechtěla sem aby mě viděl ubrečenou. Zase. Zase ze stejnýho důvodu. Přisedl si ke mě, takže asi vážně nemělo cenu se schovávat. Ale stejně semzůstala ve stejný pozici. Když sem ucejtila jeho ruku na zádech začla sem brečet na novo... Vážně sem si připadala jako nejvetší histerka, ale někdy to ven muselo.
"Ale notak, nebreč..." nepřestával mě hladit po zádech. "Stalo se něco?"
Nevěděla sem co mu mám říct. Jestli pravdu, že vlastně nevím a brečím kvůli tomu všemu co se stalo v poslední době, nebo jestli Miniho vážně miluju... a nebo pro to, že už mám totálně všeho dost.. Rozhodla sem se pro třetí věc, protože ta to vystihuje asi ze všeho nejlíp.
"Jo, nejradši bych se na všechno vykašlala... na Miniho, na Strifyho... na všechny. Stejně to namá cenu." Zvedla sem hlavu, abych neměla mokrý celý džíny od tech blbejch slz.
"Mini se dá určitě do pořádku.. a Strify akorát neví co si myslet, zřejmě stejně jako ty.."
"Jenže já si nejsem jistá, jestli chci aby se Mini vzpamatoval... já ho mám ráda, strašně moc ho mám ráda, ale já mám strach z toho, bejt s ním.. po tý hádce, po tom všem.. jestli to má vůbec cenu, ještě když sme od sebe tak daleko.." otřela sem si ty oči, ale slzy nepřestávaly týct. Byla sem šíleně unavená.
"Tak mu to řekneš až se ti bude chtít a až se na to budeš cejtit... hlavně už nebreč, nebude ti dobře.." pousmál se. Nejradši bych ho v tu chvíli objala.. šíleně pevně. Místo toho sem se na něj jen děkovně usmála. On byl jedinej kdo si mě všimnul a měl odvahu za mnou jít.. on byl ten kterej mě u něj nechal spát po hádce s Minim. Podpořil mě už hodněkrát...
Než sem si stihla rozmyslet, jak mu poděkuju, otevřely se dveře a v nich stál Romeo.
"Sme tady, tak honem.." podivně se na nás usmál a odešel.
"No nic, tak deme.." vstal Shin a počkal až vstanu já.
Přikývla sem a vyrazila s ním do hotelu. Rychle sem si ještě stihla zařídit pokoj sama pro sebe. Vážně se mi enchtělo spát na gauči. nebo u Strifyho. A Shina sem na gauč zase vyhodit nemohla. Takhle to bylo nejpraktičtější do doby, než se všechno vyřeší...
"Můžu mít jednu otázku?" zeptal se Shin když sem odemykala svůj pokoj. Jen sem přikývla a čekala na co se zeptá.
"Ty máš Strifyho ráda tak jako Miniho?" Otevřela sem dveře a podívala se na něj.
"Ne... Strifyho ne, je to jen dobrej kámoš..." Shin se tak nějak..zarazil.
"Někoho jinýho?" udiveně se na mě podíval. Přikejvla sem. nechtěla sem mu řikat kdo to je, ale stejně by se zeptal. A nebo by se to stejně časem dozvěděl.
"Tebe..." vzala sem si od něj tašku, kterou mi pomáhal odnýst z mýho předchozího pokoje. "Dobrou noc... a díky." pousmála sem se a radši se schovala u sebe v pokoji.

pokračování píše Miko..
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement