On the tour with...7.6

17. february 2010 at 9:18 | blowsight-cz-st@seznam.cz |  On the tour with...
For .....

You can copy only with this head...;)↑

Writter: Miko

Vystoupila jsem jako poslední hold sem usla a nikdo mě nevzbudil až řidič mě musel vzbudit :D vzala jsem si svoje věci a šla do hotelu kde sem s radostí zjistila že mam pokoj pro sebe, konečně nebudu muset bejt na pokoji s někym jako je Kiro a podobně. Vzala jsem si klíč od pokoje a šla najít výtah. Podle toho co sem pochytila tak jsme v pátym patře takže do pětky. Vystoupim a hledam číslo pokoje kterýmam na klíči nakonec zjistim že já sem o patro vejš takže si to jedno patro vyťapu po schodech a jdu už k pokoji kterej je na konci chodby. Odemknu si, klíče necham v zámku a jdu si vybalit. Bejt sama na pokoji to bude teda něco už teď tu sem nerada, na mě je tu až moc velký ticho a je tu děsná nuda.
Přejdu k oknu a koukam z něj ven. Venku se taky pořádně nic neděje, teda děje ale né nic zajímavýho, ale stejnak sem u toho okna stvrdla přes hodinu koukáním ven na lidi který chodili sem a tam.
Scházeli mi ukecaný kluci..kluci z Blowsight, CB až tak moc ne i když i s některejma z nich je sranda ale Blowsight mi chyběj víc než oni. Jsem zvědavá jak dlouho na tomhle pokoji budu schopná ještě zůstat, fakt je tu moc velký ticho.
Uvelebim se v posteli a koukam do stropu, po chvilce na mě už de spánek tak televizi kterou sem měla puštěnou vypnu a po chvilce fakt spim jak zabitá. Vzbudí mě až když se mnou někdo zacloumá. Zamumlam něco co mělo bejt nech mě spát ale nejspíš sem to neřekla moc srozumitelně jelikož ten někdo se mnou zas zacloumal. Otevřu oči a kouknu se na toho někoho kdo mě budil. Seb úžasný :D
''Co je?'' zavrčim nevrle fakt nemam náladu a chci spát.
''Za chvíli odjíždíme takže bejt tebou trochu hejbnu než ti ujedeme'' zasměje se a opouští pokoj. Zabořim hlavu do polštáře, vůbec se mi nechce vstávat ale musim. Musim klukům stejně jako Mia udělat make-up a ona by všechny čtyři nezvládla a já bych jí v tom nenechala samotnou takže se du trochu upravit a se všema věcma co potřebuju už jdu dolu a čekam s ostatníma na CB a Miu. Ani jsme nezaregistrovaly že už kluci s Miou přišli jak jsme byli zabraný do provokování, zjistily jsme až že tam jsou když si někdo odkašlal takže jsme toho nechaly a šli do připravenejch busů který nás odvezli na místo a už to bylo jako vždycky..Zkouška, pak do šatny jít kluky nalíčit, Blowsighti na pódio pak zpátky do šatny po nich CB, ty se pak taky vrátili a pak zas do hotelu..Připadam si jak na kolovrátku už fakt že jo -.- Nebaví mě to..Nic mě nebaví..Do šatny jsem šla až když sem šla klukům udělat make-up a pak sem se zase jako předtim vytratila za stage, sedla sem si a přemejšlela nad všim možnym i nemožnym..

Pokračování píše Mia.. :)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK

CLICK :) 100% (806)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement